Sari la conținut
Forum Roportal
Marlboro

Roportal

Postări Recomandate

fara "complimente gratuite"... dar o combinatie intre succes si intamplare.

succes - datorita aspectului si calitatii de ..."user friendly"; sunt ferm convinsa ca s-a lucrat ceva la site-ul asta. :yes: :P

intamplare - datorita numarului relativ mare de utilizatori "colorati" (adica interesanti. :P ) . Sunt putine forumurile unde gasesti atatia utilizatori activi care au ceva de spus (sau nu! :spiteful: ) cu caractere diferite. in plus s-au legat o multime de prietenii, fie si virtuale, aici.

 

cat va dura..nu stiu. vom vedea. :P sincer, eu personal nu prea stiu cand a inceput. nu sunt de prea multa vreme aici. dar intentionez sa mai stau. :ok:

Editat de monica_b

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

recunosc ca nu am vizitat multe forumuri dar acesta a fost cel mai atractiv..poate ca avea multe topicuri si multi useri activi

am mai vazut forumuri "pline" de grafica dar cum nu e obictul meu raman aici :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
C
Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Forumul RoPortal se distinge prin diversitate, atat a subiectelor / topicurilor abordate cat si prin utilizatorii inregistrati. A castigat la inceput si apoi pe parcurs si datorita faptului ca nu este un forum care are la baza o nisa particulara (vezi forumul Softpedia). Alt lucru bun este existenta intr-o proportie mica si neagresiva a reclamelor.

 

De existat si de continuat "boom-ul", depinde in egala masura de utilizatori/membri cat si de cei din spatele site-ului.

 

Personal mi-ar placea sa vad o schimbare a layoutului la site, forumul fiind ok.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Roportal nu e o minune, e un... portal, un site web. Nici intamplare nu e, iar de succes nu pot spune decat ca i-l doresc lui Bogdan cu varf si indesat, pentru ca e o munca enorma sa creezi (si mai ales sa dezvolti) un asemenea site.

Despre "BOOM" - nu cred ca el exista sau ca a existat. Vorbim de un "boom" probabil in cazuri gen Yahoo sau Google (ramanand in sfera internetului) .

Ca orice forum din lumea asta, si roportalul a avut, si o sa mai aiba, suisuri si coborasuri, useri inteligenti si useri mai putin inteligenti, certuri, impacari, discutii mai mult sau mai putin inteligente.

Peste toate astea insa, ceea ce conteaza probabil cel mai mult e acea "atmosfera" pe care am gasit-o prima data aici si care ar fi bine sa nu se piarda niciodata, desi au fost semne clare ca e destul de departe de ce a fost candva (din cauze pe care acum nu am timp sa le expun).

Cum pot sa inchei ? Cu o mica urare: la (cat) mai mare, roportal !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tind sa cred ca va dura mult "fenomenul" roportal,in primul rand datorita userilor devotati care nu uita sa scrie in fiecare zi ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca va dura pana ...va cadea....parerea mea este ca oricum a avut o scadere..dar nu mai zic mai multe ca iar imi pun lumea in cap si incep sa ma injure!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca va dura pana ...va cadea....parerea mea este ca oricum a avut o scadere..dar nu mai zic mai multe ca iar imi pun lumea in cap si incep sa ma injure!

E si normal: datorita unor useri ultra-stresanti, nu e de mirare ca a inceput sa inregistreze un trafic descendent. Ar fi pacat: din p. de v. tehnic e bunicel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare un site fain,nu cred ca va cadea prea curand,atat timp cat are useri si lor le este bine aici.

Probabil ca sunt si alte siteuri bune,dar cred ca acesta este un succes! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×