Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Alcool si preferinta sexuala

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Wednesday, 10 July 2013

 

Cum preferă

Lista BĂUTURILOR în funcţie de care poţi afla cum face SEX un bărbat

Autor: Roxana Roseti

 

 

Specialiştii de la Elitedaily.com. spun că alcoolul ajută la „anularea” inhibiţiilor, bineînţeles, dacă nu se exagerează. Tot specialiştii subliniază că se poate afla cum face sex un bărbat dacă reprezentantele sexului frumos observă ce fel de băutură preferă.

În acest sens a fost întocmită o listă. Conform căreia bărbaţii cărora le place să bea whisky apreciază sexul agresiv, dominator. „Nu-i este frică să facă ce vrea, când vrea. Poziţia preferată: doggystyle”, notează sfatulparintilor.ro, citând Elitedaily.com.

Hainele vor zbura în toate direcţiile

Iubitorilor de tequila le place sexul aventuros, în orice loc, în orice condiţii. Cei care apreciază vinul fac sex numai dupa un preludiu romantic, care să sporească intimitatea. „Vinul este un afrodisiac care va spori dorinţa femeilor. Aveţi grijă să nu beţi prea mult, aţi putea adormi înainte de orgasm”, spun specialiştii.

Votca indică o persoană doritoare de sex agresiv, iar persoana care bea rom este extrem de amuzantă, as”condimentând” partidele de sex cu reprize copioase de râs.
Dacă băutura preferată este berea, atunci persoana respectivă este, după cum precizează specialiştii, adepta sexului “leneş”. Bărbatul care bea şampanie face sex pasional, preludiul şi atmosfera romantică fiind piesele de rezistenţă. Cine bea coniac n-are timp de preludiu! „Hainele vor zbura în toate direcţiile, iar partidele de sex pot fi pe oriunde!”, comentează cei de la Elitedaily.com. „Dacă persoanei de lângă tine îi place coniacul, aşteaptă-te la sex sălbatic!”.



http://www.evz.ro/detalii/stiri/cum-prefera-lista-bauturilor-in-functie-de-care-poti-afla-cum-face-sex-un-barbat-1046700.html#ixzz2YaQUrWbs

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Saru'mana, domnita.

Ma'c sa-mi fac un amestec de whiskey, vin, rom, vodca si tequila, ma spal pe cap cu bere si fac gargara cu sampanie.

  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa articolul asta eu sunt un soi de Sex-God, fiindca-mi plac toate lichidele enumerate, ba chiar as mai putea adauga listei.

Scartz, nu merge asa. E vorba de ce bei inainte de sex? Adica cu fata. Nu poti sa bei din toate. Teoretic, ca practic poti.

E vorba de obiceiuri.

 

De ex. eu beau de fel, vin sau sampanie, depinde de cine e.

 

Acum daca inviti o gagica la cina romantica la tine acasa, cu ce o servesti ? Ii dai bere, coniac, sau vin ?

 

Despre asta este articolul.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aiurea, ai citit iarasi alt articol, Domnu' Dandy

Pff, bine pentru tine suna cam asa :

Domnu' Pisi, facem un studiu de piata de natura stiintifica si am vrea sa stim ce feluri de alcool consumati dv impreuna cu gagica inainte de a face sex ? :think:

 

E ok asa ? :crazy:

Io cred ca tu citesti in limbi straine, altfel nu-mi explic doh.gif

Ma dar voi la ce credeti ca se refera fraza asta ?

Bărbatul care bea şampanie face sex pasional, preludiul şi atmosfera romantică fiind piesele de rezistenţă.

 

La bautul de sampanie la birtul din coltul strazii ? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si cei care nu beau ce fel de sex fac ? laugh.png

Bio! :lol2:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×