Sari la conținut
Forum Roportal
Calcar78

Sotia a ascuns 12 ani ca a facut sex anal si oral. Voi ce ati face in locul meu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt casatorit de 9 ani (2004) cu C.. Ne cunoastem de 16 ani (1997). Timp de 4ani, 1997-2001, am avut o relatie de prietenie, fara nici o implicare sexuala. Doar saruturi si mangaieri. Am fost primul ei prieten. Sotia mea, o femeie ffff timida, pudica, cu conceptia de a fi virgina in noaptea nuntii. Nu am comentat prea mult despre dorinta ei si am respectat aceasta dorinta a ei. La un moment dat, in 2001, ea a luat un job in alt oras si asa relatia noastra s-acam racit...ne vizitam, vorbeam la telefon, ne scriam. Mereu, imi spunea ca ma iubeste, ca nu poate sa stea fara mine... Nu mi-a spus niciodata ca ar mai avea o relatie... Prin 2004, sansa a suras si pentru mine. Am luat fost fransferat cu serviciul in orasul in care ea lucra si locuia din 2001. Bucurie de nedescris. Mutati impreuna, in primele cateva zile, ea era ffff suparata, ff inchisa in ea, evita sa fie in preajma mea, incerca sa gaseasca motive sa nu dormim impreuna....ba ca are un stomac suparat, ba ca nu are somn si ar vrea sa se uite la tv... Mentionez ca in aceste prime zile nu am facut decat sa ne sarutam si sa ne mangaiem. Stiam ca era virgina. Intr-una din seri nu a mai rezistat si mi-a marturisit ca nu mai este virgina si ca si-a inceput viata sexuala in urma cu 2 ani (2001), cu un coleg de serviciu, casatorit, cu copii. Plansete, rugaminti de iertare, bla, bla, bla. O iubeam prea mult sa mai fac ceva asa ca in 2004 ne-am casatorit. De-a lungul anilor, sotia mea nu s-aschimbat deloc...aceeasi femeie timida, repulsiva la orice alta forma de sex (anal, oral). Am avut multe incercari de a o face sa incercam si altceva, fiecare incercare sfarsind prin certuri se replici de genul "auzi, eu nu sunt curva sa fac asa ceva. Eu nu fac asa ceva. Daca vrei altceva, du-te la altele! Eu nu am facut asa ceva si nici nu o sa fac niciodata!" Prin 2007, intamplator, printr-un complex de imprejurari am afla ca acel coleg de serviciu nu a fost singurul in cei doi ani cat eu am fost departe de ea, ea mai avand alti 5 parteneri sexuali. Am trecut si asta ca vederea. Aceleasi lacrimi, aceleasi implorari ca atunci cand mi-a spus ca nu mai este virgina. In 2008, datorita vietii sexuale deficitare, limitate, monotone, am mers pentru o extra relatie. Femeia respectiva mi-a dat totul...incepusem sa tin la ea...ea era singura. Eu i-am ascuns ca sunt casatorit. La un moment dat, dupa vreo 3 luni cu tipa respectiva, amanta, chiarincepusem sa o iubesc. Era o adevarata femeie...stia cum sa ma faca sa ma simt bine, stia ce vrea, stia sa comunice in pat. In societate, era f respectata, avand o pozitie de conducere intr-o companie. Si ea incepuse sa ma iubeasca, ii spusesem ca sunt casatorit si ca sunt in dilema. Inclinam fff mult sa divortez. Ma afisam cu ea pe la prieteni, pe la intruniri private, pana intr-o dimineata cand am fost luati prin surprindere de sotia mea, care a venit mai devreme din delegatie, la o ora destul de matinala, 0630. Am fost prins in flagrant. Circ mare, certuri, cuvinte grele. Intrebat de ce am facut asta, i-am spus adevarul, ca am apelat la solutia asta pentru ca nu am primit de la ea si ca tocmai ea spusese ca nu este o curva care sa faca sex oral si anal. Tipa cealalta a fost tare socata de incident si nu a mai dorit sa continue cu mine, cu toate ca in situatia data eram in stare sa divortez.

Anii au trecut, aceeasi monotonie in viata sexuala, numai sex normal de joasa factura si ala din joi in paste.

Saptamanile trecute, sotia a primit un e-mail de la o "institutie". E-mail-ul ii cerea sa completeze un formular cu privire la viata ei sexuala. Nu era ceva suspect, ea fiind in legatura cu o clinica de fertilizare in vitro. A completat formularul. Nimic nou pentru mine in acel formular. Totul asa cum stiam eu. Raspuns NU la sex anal, sex oral, sex cu mai multi parteneri in acelasi timp. Surpriza a fost a doua zi. Un alt e-mail de la aceeasi "institutie", de data asta cu amenintari de genul ca "daca nu imi dai poze cu sanii tai si cu p@@@a ta in care sa ai doua degete bagate, trimit un filmulet sotului tau in care ii arat cum ai facut sex oral si anal cu mine. In prima instanta, nu mi-a aratat nimic, eu am intrat din greseala pe e-mail-ul ei si am gasit asta in "trash". Nu am facut nimic...pentru cateva ore. La un mom dat, ea a venit la mine si mi-a spus ca daca primesc vreun e-mail dela adresa respectiva sa il sterg, ca sunt minciuni. Nu a vrut sa imi spuna detalii. La scurt imp am primit pe e-mail-ul meu ceea ce asteptam. Am deschis link-ul si, Intr-adevar, o filmare de f buna calitate video si sunet in care sotia mea, in urma cu 10-12 ani facea sex oral si anal cu tipul casatorit. Socant!! Nu ati vrea sa fiti in pozitia mea. I-am spus ca din greseala am deschis si ca am vazut totul. Plansete, chiote, juraminte, promisiuni, rugaminti.... Greu de tot de acceptat ca timp de 10 ani ai fost mintit. In final am acceptat intamplarea. In seara aceea am avut sex total cu ea. Mirare, uimire. De-a lungul timpului am avut parte de sex oral si sex anal de la mai multe femei. Dupa seara in care am facut sex total cu sotia, pot spune ca restul femeilor sunt "la gradinita" in ceea ce priveste experienta in comparatie cu sotia mea. O iubesc fff mult. Psihicul meu era la pamant. Mai mult, a doua zi, am mai primit un alt e-mail. Inca un filmulet in care sotia mea era cu tipul casatorit si cu inca un prieten de-al lui, avand sex. Devastant pentru mine. Nu este vorba de trucuri cinematografice, sotia a recunoscut totul. Justificarea ei a fost ca i-a fost rusine sa imi spuna. Ce ar trebui sa fac in situatia asta? Voi ce ati face daca ati fi in situatia mea? Am nevoie de sfaturi, va rog. M-ar ajuta mult experiente similare si modul in care s-a rezolvat totul. Va multumesc mult pentru rabdarea de a citi post-ul meu si orice parere e binevenita.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce aiurea, poate o durea cu doua degete...putea sa fie indulgent, sa ceara doar unul.
I-a dat poze?

N-ai cum sa intrebi ce ar face altcineva in locul tau, cand esti in situatii din astea de vreo 12 ani, plus ca nu e prima minciuna pe care ti-o serveste.
N-ai cum sa intrebi asa ceva, pentru ca oricum n-ai face nimic.

Editat de Mr.Pervy McPervert
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu nu prea esti intreg la cap. Vrei sa ia altii decizia in locul tau? :doh:


P.S. io zic, totusi, sa nu faci nimic, oricum acum ai tot ce ti-ai dorit in viata, ce mai conteaza, gandeste-te ca daca nu erau ala 5-6 sau cati au fost, tu acum nu puteai sa i-o tragi in toate gaurile, ca oricum era timida.

Si daca o iubesti ffffff mult... ce ne mai intrebi pe noi?

 

 

:suicide:

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zici tu ca orice parere e binevenita...nu stiu daca chiar o sa mai crezi asta dupa ce parerile or sa apara...

Ce cred eu? -ca sotia e o femeie plina de prejudecati "morale",insa asa "morale" cum cunt prejudecatile alea,se pare ca nu le are si cand e vorba sa minta.

Conteaza ce crede lumea,ce cred ceilalti pentru ea.Ce vrea ea in materie de sex,ce vrei tu,astea sunt aspecte mult mai putin importante decat fatada de presoana "respectabila".

Scuzele nu au nici o valoare -nu fac decat sa ii sustina iresponsabilitatea,si simplul fapt ca nu renunta la ele arata ca nu a invatat nimic si ca e gata sa o ia de la capat.

Mai cred ca nu poti avea din principiu o relatie autentica cu o persoana falsa,ca are zero stima de sine,ca e imatura,dependenta de parerile celorlalti.

Ce sa faci tu? -ce vrei.Nu e treaba nimanui sa-ti spuna ce sa faci,decat daca esti la fel de imatur si astepti ca altcineva sa-ti spuna cum sa te comporti -in pat -ca ea- ori in relatii si in viata in general.

Daca vrei doar un sfat,sfatul e sa faci ce te face fericit.Daca nu stii inca ce,cauta sa descoperi.

Editat de Arcangelo
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de unde-ti stia ala mailul?

 

intr-o zi tre sa-mi explice si mie cineva cum se intra "din greseala" in mailul cuiva. SI in trash.

Editat de Amarena
  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dafuq is wrong with you ???

 

Ce sa faci ? F**e-o mai departe si treci peste, daca nu te inseala si va intelegeti bine, doar n-ai luat-o virgina.

 

Operez sub presupunerea ca acest topic nu e la misto si nu e deschis de clona lui 6-6.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de unde-ti stia ala mailul?

 

intr-o zi tre sa-mi explice si mie cineva cum se intra "din greseala" in mailul cuiva. SI in trash.

 

stie ca e ilegal, si de-aia spune ca din greseala. Ar mai fi varianta ca a ramas profesionista logata, da' cam greu de crezut.

Si tu, avand psihicul "la pamant", asa cum ne zici, ai mai facut sex total cu ea? Asta-i TARE!!! smile.png

 

Tipu' e iubaret din fire, mai ales cand e vorba sa-si puna penisul in miscare. :o:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tipu' e iubaret din fire, mai ales cand e vorba sa-si puna penisul in miscare. grin.gif

Da, trebuia sa-si ridice "moralul".

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×