Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Posibilitate chat in timp real

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Unii au observat ca de cateva zile am instalat un modul de chat.

 

Dupa ce am testat functionalitatea cateva zile acum l-am activat pentru toti utilizatorii autentificati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

super, ms!

 

intrebare: daca esti invizibil pe forum si stai pe chat, apari online si pe forum?


si inca o intrebare, exista posibilitatea de a avea camere diferite de chat, unde se poate intra numai pe baza de invite de la userul care a intrat primul in camera respectiva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In ultima vreme nu prea merge forumul de chat, s-ar putea cu asta inviaza traditia!!!

 

Voiam iar sa activez un emoticon dar nu merge, pe ala cu palaria sus voiam, in semn de salutare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si inca una :D, regulile forumului se aplica si acolo? cat de controlat este chatul si cine il vede? pot sa imi iau userul X partener in 'crime' si sa merg acolo sa ne dam p-afara frustrarile?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

super, ms!

 

intrebare: daca esti invizibil pe forum si stai pe chat, apari online si pe forum?

si inca o intrebare, exista posibilitatea de a avea camere diferite de chat, unde se poate intra numai pe baza de invite de la userul care a intrat primul in camera respectiva?

 

Nu vad de ce ai deveni vizibil pe forum, dar pe chat apari chiar daca esti invizibil.

Ai posibilitatea sa inviti un utilizator la o discutie privata.

 

In ultima vreme nu prea merge forumul de chat, s-ar putea cu asta inviaza traditia!!!

 

Voiam iar sa activez un emoticon dar nu merge, pe ala cu palaria sus voiam, in semn de salutare.

Ciudat, ce browser folosesti?

 

si inca una biggrin2.gif, regulile forumului se aplica si acolo? cat de controlat este chatul si cine il vede? pot sa imi iau userul X partener in 'crime' si sa merg acolo sa ne dam p-afara frustrarile?

 

Pe partea publica mi se pare normal sa se aplice.

Un utilizator nou vede ce s-a discutat cand intra (ultimele mesaje). Se tin loguri in baza de date 30 de zile.

Vedem ce se intampla si mai facem regulile pe parcurs.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba da, apare vizibil pe forum chiar daca sunt invizibil

 

este lista aia useri in chat si acolo apar si unserii care sunt invizibil pe forum

 

 

da, deci regulile pe camera principala ca si aici, total de acord. daca se permite camera privata, mi se pare ok sa se lase lejer, chiar foarte, ca d-aia e privata, nu obliga nimeni pe nimeni sa stea/intre/citeasca daca nu are chef

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

da, deci regulile pe camera principala ca si aici, total de acord. daca se permite camera privata, mi se pare ok sa se lase lejer, chiar foarte, ca d-aia e privata, nu obliga nimeni pe nimeni sa stea/intre/citeasca daca nu are chef

 

Chiar mi-ar da satisfactie o oarecare posibiliate de a te "tavali" nitel.

Insa, ce mama naibii, sunt un domn!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Chiar mi-ar da satisfactie o oarecare posibiliate de a te "tavali" nitel.

Insa, ce mama naibii, sunt un domn!

 

d-aia si vreau posibilitatea asta, sa iti ofer sansa 'de a ma tavali'. dar nu ma joc cu tine daca apar vizibila si apare ca suntem amandoi acolo. i want privacy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×