Sari la conținut
Forum Roportal
tahionic

Cine sunt mai tari - femeile sau barbatii?

Cine sunt mai tari - femeile sau barbatii?  

79 membri au votat

  1. 1. Cine sunt mai tari - femeile sau barbatii?

    • Barbati
      36
    • Femei
      68


Postări Recomandate

Eu vreau sa lansez poll-ul asta pentru a sti o data pentru totdeauna cine sunt cei mai tari. Sau poate cele mai tari? :dee

Nu exista cale de mijloc :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si fiind primul, votez cu barbatii - mie mi se par cele mai COOL fiinte de pe planeta asta. Femeile nu se pun ca ar fi de pe planeta asta :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cool :dee

Pentru a nu exista confuzii, banuiesc ca ai vrut sa zici 'buna tare' ci nu cu intelesul 'buna cand e tare'. Nu de alta, dar necrofilia a inceput sa fie interzisa pe ici pe colo ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu vreau sa lansez poll-ul asta pentru a sti o data pentru totdeauna cine sunt cei mai tari. Sau poate cele mai tari? :dee

Nu exista cale de mijloc :)

 

Draga Taz dar ce ambitie te-a "palit" asa dintr-o data? Tu chiar crezi ca ai sa elucidezi chestiunea in cauza? ::): ::): ::): "o data pentru totdeauna" :?: :!: :twisted: Idealistule :!:

 

BTW....cele mai tapene femei le gasesti la morga :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cool :dee

Pentru a nu exista confuzii, banuiesc ca ai vrut sa zici 'buna tare' ci nu cu intelesul 'buna cand e tare'. Nu de alta, dar necrofilia a inceput sa fie interzisa pe ici pe colo ::):

... interpreteaza cum vrei.

 

:twisted: :twisted: :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai nu am cum sa votez pentru ca eu le dau sanse egale :twisted: Chiar nu vad pe nici unul sa fie mai tare.

Promit sa ma mai gandesc. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×