Jump to content
Forum Roportal
Geo1000

Popasul extraterestrilor pe Luna

Recommended Posts

Am observat un articol pe un alt site http://www.lovendal.net/wp52/extraterestrii-vin-din-partea-intunecata-a-lunii-documentarul-cu-o-noua-teorie-socanta/ in care se inreaba de ce extraterestri ar face un popas pe Luna si nu pe Pamant care e la doar o aruncatura de bat de Luna. pai raspunsul ar fi ca extraterestri nu vin pe Pamant. Si faceti un mic exercitiu de imaginatie. Ar fi ca si cum rusii ar merge in vacanta la Paris sa Madrid sau poate Lisabona si ar face popas la Afumati si nu in Bucuresti. Iar Bucurestenii vazand masinile lor se vor intreba de ce rusii fac popasul la afumati si nu in Centrul Bucurestiului? Pai de ce ar face popasul acolo? Pentru ca in concenptia lor Bucurestiul = TIGANIE

Asa ne vad si extraterestri pe noi. De ce sa faca popas pe Terra in tiganie in mahala, cand pe suprafata intunecata a lunii exista un oras administrat de alti extraterestri sau poate doar o simpla baza secreta dotata cu detoate ce ar avea ei nevoie si personal care sunt mult mai civilizati decat noi si care ii fac pe turistii intergalactici sa se simta bine?

P.S. ROG pe cei care se cred buricul pamantului, singuri in univers sa se abtina de la a comenta pe topicul asta.

Edited by Geo1000

. Ar fi ca si cum rusii ar merge in vacanta la Paris sa Madrid sau poate Lisabona si ar face popas la Afumati si nu in Bucuresti. Iar Bucurestenii vazand masinile lor se vor intreba de ce rusii fac popasul la afumati si nu in Centrul Bucurestiului? Pai de ce ar face popasul acolo? Pentru ca in concenptia lor Bucurestiul = TIGANIE

Asa ne vad si extraterestri pe noi. De ce sa faca popas pe Terra in tiganie in mahala, cand pe suprafata intunecata a lunii exista un oras administrat de alti extraterestri sau poate doar o simpla baza secreta dotata cu detoate ce ar avea ei nevoie si personal care sunt mult mai civilizati decat noi si care ii fac pe turistii intergalactici sa se simta bine?

Salvie, auzi fata, noi ii facem si pe intergalactici sa se simta bine :lol2:

• Upvote 3

Exista o teorie care spune e.t. cenusii sunt pe luna si ofera tehnoogii americanilor in schimbul materialului genetic uman...pentru a -si imbunatati rasa sau pentru inmultire....iar acesti e.t. cenusi sunt in subordinea reptilienilor alias iluminatti..iar luna a fost adusa in orbita terrei pentru a ne putea supraveghea mai bine..si tot din cauza lunii s-a scufundat atlantida....s.f nu?spun si eu ce am auzit..... ;-)

Teoria ta pica, draga. Nu stii nimic sau esti prost informat. Ceea ce nu stii, e ca omuleti verzi nu sunt rasisti precum esti tu.

• Upvote 1

P.S. ROG pe cei care se cred buricul pamantului, singuri in univers sa se abtina de la a comenta pe topicul asta.

Pai daca nu am voie sa comentez, de ce ai mai postat pe forum? Sa te lauzi?

• Upvote 4

Pai daca nu am voie sa comentez, de ce ai mai postat pe forum? Sa te lauzi?

:lol2: :lol2: :lol2:

deci te crezi buricu pamantului....stiam eu.

• Upvote 3

Am observat un articol pe un alt site http://www.lovendal....teorie-socanta/ in care se inreaba de ce extraterestri ar face un popas pe Luna si nu pe Pamant care e la doar o aruncatura de bat de Luna. pai raspunsul ar fi ca extraterestri nu vin pe Pamant. Si faceti un mic exercitiu de imaginatie. Ar fi ca si cum rusii ar merge in vacanta la Paris sa Madrid sau poate Lisabona si ar face popas la Afumati si nu in Bucuresti. Iar Bucurestenii vazand masinile lor se vor intreba de ce rusii fac popasul la afumati si nu in Centrul Bucurestiului? Pai de ce ar face popasul acolo? Pentru ca in concenptia lor Bucurestiul = TIGANIE

Eu as incerca s-o spun in termeni mai simpli. Sigur, e numa' parerea mea (hai sa zicem, una fantezista) si sper sa nu mi-o iau in freza pentru asta :o:

Extraterestrii au facut popasuri si pe Luna si pe Pamant de foarte multa vreme. Atat de multe ca nu reusim noi sa le contabilizam...

Faptul ca ei inca nu se manifesta acum, in sensul ca nu aterizeaza pe Casa Alba pentru a ne spune: "da, bah, noi existam!", probabil ca tine de ceea ceea ce tu spuneai, metaforic vorbind, ca au motivele lor sa nu intre in "tiganie". Intelegand prin asta ca ei considera ca inca nu-i momentul sa intre in contact cu noi datorita daunelor pe care le-ar produce, avand in vedere nivelul evolutiv al societatii noastre din acest moment.

• Upvote 4

Teoria ta pica, draga. Nu stii nimic sau esti prost informat. Ceea ce nu stii, e ca omuleti verzi nu sunt rasisti precum esti tu.

In primul rand nu sunt rasist,in al doilea rand omuletii nu sunt verzi ci cenusii si in al treilea rand daca ai reusit sa citesti cate ceva din maculatura new age in care ii ridica in slavi pe cenusii....ti-ai face o parere despre ei....in cartile de inspiratie new age exista un sambure de adevar dar e puternic manipulat....iar adevarul trebuie inteles printre randuri sau mai bine spus exact opusul a ceea ce se spune despre rasele de e.t prin cartile lor....nu sunt prost informat...te asigur...iar atlantida chiar a fost scufundata prin aducerea lunii in orbita terrei...

Nu prea cred povesti din astea. Daca au ajuns pe luna, coborau si pe pamant pentru a se racori daca nu pentru altceva :pepsi:

Aha daca tu zici....la cata manipulare anti e.t. exista in media si in filme...nu crezi ca s-ar crea o panica generala?razboaie intre rasele de oameni...intre oameni si e.t. etc...si sincer ma indoiesc ca e.t. de pe luna au cele mai bune intentii fata de oameni...mai degraba ne privesc ca pe niste insecte ce trebuiesc tinute sub control...

Edited by andi_
  • Upvote 2