Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Noul design

Postări Recomandate

In sfarsit am terminat noul design. :dee

Ce parere aveti? :)

Am pus accent mai mult pe functionalitate si mai putin pe partea grafica.

Inevitabil au aparut greseli sau "linca-uri rupte" daca gasiti vreunul va rog sa imi spuneti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ti-ai pregatit? incep sa dau cu bata-n tine!

mie unu mi-a placut mai mult vechiul design. dar asta pare mai structurat si foarte organizat. am cateva mici sfaturi:

- banner-ul cu brol, parerea mea este ca, mai bine il pui pe cel de pe pagina cu anunturi. este clinica nu site pentru. adulti.

- nu se vad submeniurile.din top-ul paginii. din greseala le-am descoperit. schimba culoarea galbena cu albastru deschis.

 

daca mai descopar ceva te anunt. spor la munca si felicitari!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ti-ai pregatit? incep sa dau cu bata-n tine!
Nu iteleg.

 

mie unu mi-a placut mai mult vechiul design

Sincer si mie dar header-ul era prea mare si inutil. In plus paginile se incarca mai repede acum.

 

banner-ul cu brol, parerea mea este ca, mai bine il pui pe cel de pe pagina cu anunturi. este clinica nu site pentru. adulti.
Nu am finalizat inca. Am vrut sa atrag atentia fara sa flah-uri sau chestii de genul. Numarul vizitatorilor de pe brol.ro sa-a dublat.

 

nu se vad submeniurile.din top-ul paginii. din greseala le-am descoperit. schimba culoarea galbena cu albastru deschis.

fundalul este galben? ar trebui sa fie violet si albastru inchis. Nu am testat inca cu netscape dar pe opera parea bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o vorba cand rog pe cineva sa ma critice "Da cu bata-n mine".

 

intradevar in opera si IE se vede bine. fundalul este albastru deschis si scrisul este alb cu galben cand il atingi cu maus-ul. in netscape nu se vede fundalul albastru. atentie ca netscape, ca browser, este al doilea. dar se pare ca pe roportal.ro locul doi il ocupa opera (dupa trafic.ro)

 

cat despre banner, ultimele sunt perfecte.

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am prins ai vrut sa zici "te-ai pregatit".

 

Am rezolvat problema era un # uitat inainte de culoare (pe IE nu il deranja dar pe netscape da).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie personal imni placea mai mult fata veche.. Parerea mea. Asta e prea inghesuita si foarte greu lizibila, parerea mea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

verdele din stanga este prea tipator. deranjeaza la ochii. versiunea de pe internet este mai buna, doar cele doua nuante de roz am impresia ca nu se potrivesc cu nuantele de albastru. IDEIE! poate daca ai folosi numai nuante de albastru ar iesi mai bine (nuante de albastru inchis) .

in loc de butonul cu englis pune un stegulet vezi http://www.connex.ro/personal/index.jsp

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×