Jump to content
Forum Roportal
Sase-sase

Bigamia

Rate this topic

Recommended Posts

Daca tot avem posibilitatea sa avem mai multe femei in aceeasi perioada de timp si daca tot stiu unele de altele, de ce nu le-am lua si de neveste dupa modelul arabilor?

Avantaje sunt destule; nu te mai tot certi cu ele, una-i mai buna-n pat, una in bucatarie etc. Sa nu mai spun ca mai asortezi si nevasta in functie de anotimp si tinuta.

Ps- eu prefer si recomand poligamia :roll: !

• Upvote 1

Mie si o femeie mi se pare ca e prea mult, iar tu propui sa fie doua! :stars: :focus:

• Upvote 1

Curva ta e curva ta si sotia ta e sotia ta. Si nicio sotie nu e curva. Si nicio curva nu e sotie. Ma rog, asta la modul oficial. Deci considerand aceste principii ce tin de obiceiurile pamantului, in caz ca ai incerca sa iei 2 de nevasta, s-ar alia intre ele sa te omoare. Daca le tii doar pe post de jucarii sexuale sunt preocupate sa se omoare intre ele, iar care castiga sa devina za one si sa ajunga "mama si sotie".

da, eu deja incep sa-mi dezvolt fanteziile. daca as fi onorata cu postura de membra a unui harem, cea mai mare placere ar fi sa-l vad incercanat si cum se topeste de pe picioare,muncind ca sa ne intretina pe toate. Ca doar n-o fi vruna atat de proasta in harem incat sa mearg a si la munca.

Edited by fire de praf
  • Upvote 3

Curva ta e curva ta si sotia ta e sotia ta. Si nicio sotie nu e curva. Si nicio curva nu e sotie. Ma rog, asta la modul oficial. Deci considerand aceste principii ce tin de obiceiurile pamantului, in caz ca ai incerca sa iei 2 de nevasta, s-ar alia intre ele sa te omoare. Daca le tii doar pe post de jucarii sexuale sunt preocupate sa se omoare intre ele, iar care castiga sa devina za one si sa ajunga "mama si sotie".

Eu cred ca numai femeile proaste se bat intre ele ca sa ramana cu un porc.

• Upvote 4

Eu cred ca numai femeile proaste se bat intre ele ca sa ramana cu un porc.

Te declar userul zilei! Nu mai stiu unde e topicul, dar o sa-l caut.

Daca tot avem posibilitatea sa avem mai multe femei in aceeasi perioada de timp si daca tot stiu unele de altele, de ce nu le-am lua si de neveste dupa modelul arabilor?

Avantaje sunt destule; nu te mai tot certi cu ele, una-i mai buna-n pat, una in bucatarie etc. Sa nu mai spun ca mai asortezi si nevasta in functie de anotimp si tinuta.

Ti-ai pus intrebarea daca ele sunt de acord cu propunerea ta? Cate femei ( ma refer la cele europene) ar accepta ?

• Upvote 2

Bravo tie ! Ai suficienti bani pt atatea neveste ? :spiteful:

In ziua de astazi femeia isi face cariera in meserie. Sa nu mai spun ca treburile casnice se impart la 2 sau la 3-4-5-6 etc.

Ti-ai pus intrebarea daca ele sunt de acord cu propunerea ta? Cate femei ( ma refer la cele europene) ar accepta ?

Dragostea depaseste orice bariera.

Cred ca ar trebui sa lasi niste date de contact ca sa te poata lua cei de la moravuri in evidenta.

• Upvote 1