Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Alain Delon 77, sufera de singuratate

Postări Recomandate

Eh, asta este, cand esti in putere si pe val, simti ca poti sa **** Universul, si chiar il ****, dar la batranete ramai tu cu dintii tai inlocuiti. :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca n-a avut parte de iubire adevarata pe langa atitea femei din viata lui. Toate pentru bani il iubeau doar, e trist sfarsit de viata, fara multe satisfactii desi avea din ce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa nu aiba parte de iubire adevarata? Adica a fost iubibil omul, pentru numele lui Dumnezeu, a fost Alain Delon, nu Cristi82.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu bine cine a fost el, si stiu si de fiecare femeie care l-a parasit dupa ce si-a facut un renume langa el!!! si bani desigur sa fie cineva intre eliti. Cu orgasme false a fost iubit si el ca si multi celebritati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand esti un play-er, asta se ntampla. le schimba ca pe sosete, era de asteptat sa ramana singur.

 

alaine, ia nene bilet catre oslo, one way, ca am eu grija de tine

 

imi place ca desi multi la varsta lui, actori mari, sunt injectati, operati si super-operati, macar asta a ramas si imbatranit naturel

Editat de **Alex**
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca nu a inteles la ce este utila o nevasta.

Really, doar nu plangem de mila cuiva care a avut tot ce a dorit, dar nu s-a putut organiza incat la batranete sa ii fie bine.

Filosofez si eu la ora asta si zic... indiferent din ce motiv se ataseaza cineva de tine, exista un punct la care tii de acel atasament. Cam de la 45-50 de ani incolo, ce-i drept.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic tu sa-ti cumperi bilet de avion inainte de Julie cand merg eu pe acolo!!!! la frigul de acolo moare de reumatism imediat.

Arizona e pentru acesti domni nefericiti unde soarele e pe cer mereu!!!

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand era tanar nu-l interesa batranetea, mergea pe ideea ca trebuie sa-si traiasca viata la maxim

 

acum sufera ca nu si-o mai traieste

 

un mare fasss

Editat de Al Micu'
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt inca mii de femei care l-ar vrea ca partener de viata, dar probabil ca are pretentii f mari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×