Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o problema; umblu cu o tipa si-mi place de sor'sa. Prietena mea este o bunaciune blonda, pe la un metru saptezeci, ochi verzi, scoala superioara de muzica terminata, are toate calitatile si toale de moare lumea. Locuieste in Milano, are un magazin de bijuterii acolo finantat de amantul ei. Vine periodic in tara, timp care ni-l petrecem impreuna. Ma scoate la teatru, concerte, etc si-mi face cunostiinta cu diferiti amici muzicieni din luma mondena.

Insa, nu stiu cum naiba s-a facut de mi s-a pus pata pe sor-sa; un drac de femeie bruneta mitica si plina de sex-appeal; nici nu zici ca nu-s surori! Eu am ridicat problema asta, insa toata lumea insista (incusiv mamica fetelor) ca-s facute cu acelasi tata; cine stie acum?!! Aia blonda si inalta, calma, de pus la rana, aialalta mica, mica si a dracului. Acu-i venita de vinerea trecuta (prietana mea), am fost la un club impreuna cu cele doua, am dansat mai mult cu aia mica si din greseala ne-am luat in brate si sarutat (in gat mi-a ajuns limba ei).

Tarziu, cand am ramas cu blonda mea frumoasa, am facut sex cam in sila, cu gandul la dracul ala de sor'sa. Mi-a reprosat femeia ca este ceva cu mine, iar eu am mintit-o ca-s nitel cam gelos pe amantul ei si i-am cerut putin timp de acomodare cu noua mea stare.

Daca nu se ivea problema sexului, cred ca imi vedeam de treaba si nu ma apucam sa cer pareri pe aici. Acum, date fiind faptele, am o problema, ce sa fac???

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot sa imi dau seama cum de mai stai pe ganduri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prietena ta are un amant la Milano si tu esti dama ei de companie cand vine in tara?

 

 

credeam ca romantismul a murit :roll:

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai pentru bani dau cu zarul.

 

Eu nu pot sa imi dau seama cum de mai stai pe ganduri...

 

Adica, care din cele doua?

 

prietena ta are un amant la Milano si tu esti dama ei de companie cand vine in tara?

 

 

Ala o iubeste.

Editat de Sase-sase

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu bruneta, of course

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mare paguba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce ? Numai pentru ca-i pitica, bruneta si sexoasa? Nici macar nu m-am culcat cu ea.

(Si cum mai am eu loc la blonda mea frumoasa? Nu-mi stric relatia cu ea?)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

draga, get a *ucking job si nu mai sta la mana ei. atarnache. asta e singurul motiv pt care stai cu ea, sustinerea ta financiara. ea se vinde in Italia ca sa te scoata pe tine la cico, si tu o vri pe sor-sa. pai ia-o pe sor-sa, dar ia-ti si un extrajob daca-ti plac iesirile.

 

wtf,e asa de complicat? nu se poate si cu ea in dos si cu sufletu' in rai

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×