Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De unde nevoia asta? De ce barfesc oamenii? Am primit al nu stiu catelea PM unde mi se dau informatii destul de personale despre forumisti. Nu cer asemenea informatii, nu imi trebuiesc, nu am nevoie sa stiu nimic mai mult despre uneri decat ce vor sa imi spuna direct. am facut reclamatie iar, poate bolnavul sau bolnava aia o sa fie exclusa permanent de aici.

 

...si totusi, cum naiba ajunge el/ea sa stie atatea date f private despre useri? asa de open sunt userii si isi pun sufletul pe tava?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok, i-ai raportat, foarte bine. Topic pentru ce-ar mai fi necesar?

Sa vina unu' ca mine si sa solicite in mod obsesiv numele persoanelor vizate ca ne-ar barfi?

Editat de Olivier Dzidzi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

topic ca sa aflu si eu de unde nevoia de barfa

De cand lumea si pamantul.

 

...si totusi, cum naiba ajunge el/ea sa stie atatea date f private despre useri? asa de open sunt userii si isi pun sufletul pe tava?

Profitand de naivitatea celor care-i cunosc pe acei useri, astfel obtinand informatii si chiar poze cu cei din urma vizati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chestia asta nu o faceam nici in scoala generala, am pretentii de la oameni maturi. atat de plictisitoare sa fie viata incat sa pierd vremea interesandu-ma de ce si cum face X?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum o fi viata lor si sper sa n-ajung vreodata sa aflu pe pielea mea. Oricum, am ajuns la concluzia ca e boala grea psihoza mioritica.

Editat de Olivier Dzidzi
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lumea barfeste sau se cearta de plictiseala. Iti spun tie chestii pentru ca n-au cui. Si cam asta e treaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca e psihopat, n-are sens sa te intrebi.

Mai rau e cu aia care nu-s psihopati (sau nu recunosc/n-au fost diagnosticati), pe care-i freaca grija de viata altora.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×