Sari la conținut
Forum Roportal
axl

Daca nu ne potrivim?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca nu ne potrivim /Spune-mi acum/Mai bine ne despartim/Si-mi vad de drum/Prea mult am suferit/Si nu mai pot

Ehe...nu prea de intampla asta.

Cand o dragoste se presupune ca e imposibila, cei doi lupta si mai mult pentru implinirea visului de a fi impreuna, iar cand reusesc sa-si atinga scopul nu mai au satisfactia invingerii.

Asa gandesc eu acuma, nu am fost pusa in situatia asta.

Mai greu daca fericirea se incearca a se construi pe nefericirea altora. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu ne potrivim /Spune-mi acum/Mai bine ne despartim/Si-mi vad de drum/Prea mult am suferit/Si nu mai pot

faptele spun mai mult decat cuvintele.......e o idiotenie sa incercam sa ne asiguram de o relatie.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

look at meee topiku asta e al meu asa ca postez ce vreau eu

am invatat abia la 32 ani ca ce trebuie zis trebuie

imi pare tare rau ca a trebuit atat timp sa inteleg asta

offffffffffffffff ce naspa ma simt

 

 

mi se duce viata draq si n-o pot sa invat pe cineva

cateva chesti decat pe forum

Editat de axl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu prea te-am inteles?

ce ai patit?

nu am patit nimik de fat ma bucur ca am invatat ceva(cu tote ce este tarziu pt vrst mea dar am inavat)cred ca ma simt un jegos ca nu am avut cuvintele potrivite

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am patit nimik de fat ma bucur ca am invatat ceva(cu tote ce este tarziu pt vrst mea dar am inavat)cred ca ma simt un jegos ca nu am avut cuvintele potrivite

doar te-ai exprimat gresit,toturor ni se intampla........nu-ti face griji :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am patit nimik de fat ma bucur ca am invatat ceva(cu tote ce este tarziu pt vrst mea dar am inavat)cred ca ma simt un jegos ca nu am avut cuvintele potrivite

 

Tu te simti jegos nene? Da' eu cum ar trebui sa ma simt intrand intr-o relatie in care instinctul imi spunea ca o sa fie probleme, ignorand problemele si apoi terminand-o cu 3 saptamani inainte de nunta? Stai linistit se poate si mai rau :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ne potrivim , ne despartim, cu speranta ca totusi, dupa un timp, vom reusi sa devenim prieteni, amici. Vorba unui nene, ceea ce nu iese, trecem la costuri de educatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×