Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Despre barbatii romani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce le reprosam barbatilor ? Prostia si inapoierea. Incearca sa dea cu bani sau sa dea cu japca, sau in ultima instanta, cu milogeala(s-a indesit rau aceasta ultima instanta). Rar intelege vreunul ca tot ce ai de facut ca barbat e sa faci ce faci tu... si femeile vor veni singure.

Ce fac barbatii nostrii ca brazii in club ? SUNT PROSTI SI PATETICI ! Pentru ca n-au venit acolo sa se distreze, au venit sa cerseasca pasarica. Sclavi. Si sunt tratati ca atare.

Atat timp cat esti slab, sarac, stai cu mana intinsa... nu poti sa domini terenul. Daca nu poti domina... femeile nu-s construite sa se incurce cu masculi nedominanti, macar un pic acolo.

Nu, libidinos, si tupeist nu inseamna sa domini, inseamna doar ca esti un fel de talhar.

Mai e si (sub)cultura manelista... Deci, daca te duci la club de manele, dansezi manele... daca te duci la club de house... cum sa dansezi tot manele ?? Nu, dans nu inseamna 2 stanga 1 dreapta, ca nu e hora. Ori stii dans coreografic... ori stai pe loc, bass-ul iti da ritmul si faci ceea ce simti cu mainile, capul, corpul in general.

 

Am facut introducerea, deci, ladies and gents, do your worst !

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mdeah... inform media ar trebui sa ma plateasca... sau macar sa faca forumul sa nu mai dea eroarea 502 si sa nu-mi mai scoata ochii cu programul rabla.

 

Ceva on-topic ?

 

Dupa ce am subliniat destul defectele femeilor, e cazul sa ne ocupam si de cele ale barbatilor. Cineva poate va citi chestiile astea si va inceta sa mai fie prost. Si toata lumea castiga.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce le reprosam barbatilor ?

 

 

Eu consider ca ar trebui sa se ocupe mai mult de probleme importante, cum ar fi politica (in aceasta perioada cam neagra), educatie, pasiuni benefice tutulor, decat de tot felul de aiureli.

 

 

 

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu consider ca ar trebui sa se ocupe mai mult de probleme importante, cum ar fi politica (in aceasta perioada cam neagra), educatie, pasiuni benefice tutulor, decat de tot felul de aiureli.

 

 

Eu l-as vota pe S.R. daca ar candida la presedintie.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multi sunt needucati. Needucati nu musai in sensul de nedusi la scoala, ci pur si simplu, needucati.

Editat de Sicilia`
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu consider ca ar trebui sa se ocupe mai mult de probleme importante, cum ar fi politica (in aceasta perioada cam neagra), educatie, pasiuni benefice tutulor, decat de tot felul de aiureli.

Se ocupa. Doar ca nu asa cum ar fi fost bine. Se ocupa de ce pot scoate din "afacerile" astea.

 

Eu l-as vota pe S.R. daca ar candida la presedintie.

Nu ma voteaza restul, ca nu-s chel si caterincos, nici n-am 1.50 m, nici nu-s suficient de marsav.

 

Multi sunt needucati. Needucati nu musai in sensul de nedusi la scoala, ci pur si simplu, needucati.

Cam asta subliniez si eu. D-aia e cazul sa apara mostre din lipsa de educatie.

 

Ca sa fiu cinstit, nici eu nu eram educat candva, poate nu-s prea educat nici acum... dar asta nu inseamna sa nu evoluez, constant si pentru mine. Ei ori sunt multumiti asa, ori sunt prosti.

 

Evident, vorbesc de o anumita categorie de barbati (din pacate foarte mare), la fel cum si atunci cand vorbesc despre femei vorbesc tot de o anumita categorie.

 

Beleaua e ca in societate barbatii sunt mai stricatori decat femeile, pentru ca ei dau tonul.

 

Vorbeste in numele tau. Eu sunt foarte prietena cu ei.

:roll:

Tu esti foarte troll si ai venit sa faci off-topic. Dar o faci pe riscul tau.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-as vota pe S.R. daca ar candida la presedintie.

 

 

Ma abtin. Si ma costa. Deja mi-am indreptat coloana.

 

 

 

 

Vezi daca stai dezbracat? Racesti, faci febra si deschizi topice din astea in lant....

 

 

Daca posta o femeie o poza cu ditamai decolteul, nu mai comenta nimeni nimic.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×