Sari la conținut
Forum Roportal
BestOne95

Fete atrase de baieti prosti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In teorie titlu subiectului ar trebui sa spuna tot , dar totusi tin sa detaliez . O noua moda i-a amploare si tind sa cred ca numai prin Romania se intampla asa . Multe dintre femeile considerate "bune" ajung sa se uite la retardati burtosi . In principiu , prin "prost" vroiam sa spun o specie de om care nu se incumeta sa evouleze de la pantofi luciosi cu toc, care inca face confuzii la tabla inmultirii si exemple pot continua . Pana acum avem 2 tipologii de oameni .

Problema apare in momentul cand femeie considerata de tine mult peste acel individ , si ca ar trebui sa-ti de-a mai mult atentie , ajunge sa se uita la barbatii de la polul opus comportamentului ei .

Intrebarile mele sunt urmatoarele : De ce se inatmpla asa ? Se intampla numai in Romania ? Daca afirmatiile facute de mine sunt adevarate , o sa incerc , desi o sa-mi fie imposibil , sa uit toate cunostiile acumulate pana in prezent , sa numai citesc nimic si sa incep sa ascult manele . Vad ca acesta este modul in care evouleaza Romania si de ce m-as opune sa raman un baiat de calitate !?

Editat de BestOne95

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O noua moda i-a amploare si tind sa cred ca numai prin Romania se intampla asa .

Problema apare in momentul cand femeie considerata de tine mult peste acel individ , si ca ar trebui sa-ti de-a mai mult atentie , ajunge sa se uita la barbatii de la polul opus comportamentului ei .

 

conform teoriei tale ar trebui sa ai o groaza de femei.

asa-i?

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O noua moda i-a amploare

esti la moda :o:

 

sarmanul baiat, a gresit putin si am sarit noi ca hienele la beregata lui, rai mai suntem :doh:

Editat de **Alex**
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu se mai face limba romana la scoala, asta-i cla-r!

 

i-a amploare, ar trebui sa-ti de-a , ajunge sa se uita, sa numai citesc

Sa nu mai citesti, te confuzeste.

Editat de Mr.Pervy McPervert
  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multe dintre femeile considerate "bune" ajung sa se uite la retardati burtosi .

Acei ratati burtosi sunt mult mai abili decat mine, decat tine si orice alta persoana ce vine sa-si verse naduful pe forum. De-ar fi cu adevarat prosti (si nu doar inculti, sau nemanierati), chiar crezi c-ar fi in stare sa parcheze un ditamai SUV furat si inmatriculat cu intelepciune in Bulgaria? Si cu volan pe dreapta, ca sa mai simta si ei o tata, un cur acolo... cand s-o urca vreo pitzi obisnuita doar cu Dacia vecinului cu care a copilarit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In teorie titlu subiectului

O noua moda i-a amploare

vroiam sa spun (vream sau voiam e corect)

nu se incumeta sa evouleze

in momentul cand femeie

ar trebui sa-ti de-a mai mult atentie ,

ajunge sa se uita

sa uit toate cunostiile (aici presupun ca ai vrut sa zici cunostiintele, se zice cunostintele)

sa numai citesc nimic (nu mai)

modul in care evouleaza Romania si de ce m-as opune sa raman un baiat de calitate !? (evouleze de doua ori, chiar crezi ca asa se zice sau..?)

 

nu te opune, esti pe drumul cel bun, vorba unui antevorbitor, ar trebui sa fii plin de fete, conform teoriei tale.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca afirmatiile facute de mine sunt adevarate , o sa incerc , desi o sa-mi fie imposibil , sa uit toate cunostiile acumulate pana in prezent , sa numai citesc nimic si sa incep sa ascult manele . Vad ca acesta este modul in care evouleaza Romania si de ce m-as opune sa raman un baiat de calitate !?

 

Si mai zicea cineva ca barbatii nu iubeste. Uite de ce sacrificii e in stare omu pentru dragoste :roll:.

Dar vezi ca trei sa faci si burta.

 

Vad ca acesta este modul in care evouleaza Romania

 

Corect se spune ovuleaza :drag:

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×