Sari la conținut
Forum Roportal
Annamaria82

Iubesc viata in fiecare clipa

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fi intotdeauna tu insuti ,

 

indiferent de ceea ce cred sau spun ceilalti...

 

Increderea in tine este cheia unei vieti perfecte:)

 

Nu lasa nici un obstacol sa`ti stea in cale.Urmeaza`ti drumul cu curaj si credinta,si aminteste-ti totdeauna k

 

fiecare drum are un sfarsit ....

 

Nu uita sa visezi ,pentru ca atunci cand visezi totul este posibil

 

....visele tale te pot duce oriunde ai vrea sa mergi ,te pot face sa fii cine vrei sa fii & sa ai tot ceea ce ti-ai dorit vreodata..

 

pastreaza`ti intotdeauna tineretea si inocenta pt ca sunt cele mai importante daruri pe care viata ni le-a dat....

 

joaca`te ca un copil de cate ori vrei s`o faci fara sa te rusinezi d comportamentul tau...nu e nimic rau in asta:)

 

iubeste viata in fiecare clipa ,pt ca viata e cel mai de pret dar de la D-zeu...si chiar daca uneori este mai greu,undeva intotdeauna ne va astepta ceva mai bun,trebuie doar sa descoperim:)

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur de toate sansele de a fi in viata deja de o vreme buna si sper ca ma mai tine ani lungi cu exceptia viselor, ca eu sint mai realistica. Viata e cel mai pretios cadou!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iubeste viata in fiecare clipa ,pt ca viata e cel mai de pret dar de la D-zeu...si chiar daca uneori este mai greu,undeva intotdeauna ne va astepta ceva mai bun,trebuie doar sa descoperim:)

Te-a nascut Dumnezeu?

:geek:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

annamaria imi plac ideile pozitive! cheia este sa-ti exersezi mintea sa le ai si atunci cand lucrurile nu merg prea grozav.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cititi semnatura mea.

 

La cate substante a luat Mutu, putea sa-i spuna surdului cum sa-i explice orbului sa dea numai penaltiuri in timp ce vorbea cu arhanghelu Mihail si profetul Daniel despre Bianca Dragusanu.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ii invidiez pe cei cu un optimism mai profund decat al meu. Nu-s multi, asa ca nu sufar nici eu prea tare.

Dar sunt si cate unii care s-au nascut sub zodia drobului de sare (si ma gandesc strict la pesimism).

Oricum, mai liberi decat Oliver Stan n-o sa fim noi in veci...probabil ca deja ati citit.

Editat de InPing
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×