Sari la conținut
Forum Roportal
Cocky

Depresie, dragoste, sex, bataie de joc...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dragii mei,

Mi-am reluat activitatea aici (sunt Cocky12, pentru cine ma mai stie...daca ma mai stie cineva) si trec prin niste momente cumplite, am nevoie de sustinerea voastra la maxim, pentru ca simt ca ma pierd de tot.

Am avut o relatie de 6 ani de zile cu un barbat cu care nu m-am inteles mai niciodata. Nu ma intrebati de ce am stat: din obisnuinta, de teama ca nu voi mai gasi pe altcineva, de teama de suferinta etc., un milion de motive. Cat am fost despartiti, am fost cu cineva cu care am crezut ca vor merge lucrurile (e vorba de un fost coleg). Nu a mers nimic, pentru ca mi-a zis ca nu vrea o relatie serioasa, neavand timp de asa ceva, este foarte ocupat etc., iar astazi sa descopar pe o retea de socializare ca este intr-o relatie cu o tipa, desi in urma cu o luna de zile venea la mine acasa si faceam sex. Stiu, sunt de acuzat...dar am avut incredere in el, am 26 de ani, el mereu mi-a zis ca sexul e sanatos, ne cunoastem si ca nu facem nimic rau. Am crezut.

Insa, de aproximativ 8 ani (de cand eram virgina), s-a tinut unul dupa mine (eu am avut relatia mea, el pe a lui, si mereu l-am refuzat spunandu-i ca mi-e frica sa ma culc cu el, ca vrea doar sex - culmea e ca suntem vecini si ne intalnim mereu, se stie inclusiv cu fostul meu iubit de 6 ani), insa mi-a promis marea cu sarea, imi spunea ca voi fi sotia lui, imi cunoaste parintii, familia, a vorbit de atatea ori cu ai mei, cu mine...de atatia ani, am atatea amintiri cu el, ne cunosteam de cand eram mici. Initial, relatia de 6 ani mi-am facut-o doar ca sa am o relatie, ca facusem aproape 20 de ani si inca eram virgina, imi doream o relatie serioasa, sa ies, sa ne plimbam impreuna, toate prietenele mele aveau pe cineva langa ele, se simteau iubite. M-am culcat si cu asta, m-a prins intr-un moment in care am fost vulnerabila, am crezut tot ce mi-a zis, cand era deasupra mea mi-a promis ca vom ramane impreuna, dupa care n-a mai dat un telefon.

Nu vreau sa scriu prea mult, pentru ca nu vreau sa va plictisesc...insa va rog din inima sa ma ajutati voi sa trec peste tot ce mi s-a intamplat, pentru ca ma simt o curva, am deja 3 barbati la 26 de ani si simt ca nu mai pot avea pe nimeni, nu mai pot sa am incredere in nimeni, sunt o nenorocita. Culmea e ca stau singura, ma intretin singura, niciodata nu am fost interesata de bani (provin dintr-o familie cu principii si valori), simt ca mi-am dezamagit parintii (eu sunt foarte apropiata de parintii mei si tata a plans ieri pentru mine, cand ma vede in starea asta, il doare sufletul ca sunt primul lui copil, am invatat mult si mi-am facut o cariera, insa am un ghinion teribil la barbati si toti vor doar o noapte de sex dupa care nu mai suna).

Am nevoie de voi...va rog frumos, ma simt intr-o cadere continua, nu stiu daca o sa-mi pot reveni candva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca ma simt o curva, am deja 3 barbati la 26 de ani si simt ca nu mai pot avea pe nimeni, nu mai pot sa am incredere in nimeni, sunt o nenorocita.

 

Doar 3? he hehe

 

 

Sunt unele care au 30 la varsta asta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Karma's a bitch, isn't she??

Mwahahaha!

Good!

 

Acum sa si explic de ce zic chestia asta.

Din cate relatezi, tu nu faci sex de placere(poate ti-o placea, da' ai un mod ciudat de a arata treaba asta) tu faci sex conditionat. Atunci cand oferi sex, tu ai conditia de a avea o relatie, de a te iubi, de a te purta respectivul pe norisori roz, pana cand moartea va va desparti si toate cliseele astea, kewl-uber-kewl. Deci din start, ti-ai bagat piciorul in el de sex, care se vroia sa fie placut si pe care-l face toata lumea, fara atatea "reguli"

Problema cu sexul conditionat, e ca tu la inceput il frustrezi pe "porcul care vrea numai sex" tocmai zicand treburi din astea, tocmai atentionand ca tu nu esti "din aia" sau ca stii tu ca el vrea numai sa gafaie pervers pe tine(pardon, sa faca dragoste cu delicata-ti faptura) therefore, il pui pe hold si il lasi cu blue balls, pana isi jura in sine si in fata icoanei facatoare de minuni(care plange pentru el), ca imediat ce face sex cu tine, nu te mai suna.Vaginul tau nu are nimic special, crede-ma pe cuvant.

To be continued, daca mai ai nelamuriri...

Editat de Mr.Pervy McPervert
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar 3? he hehe

 

 

Sunt unele care au 30 la varsta asta.

 

Daca o sa ajung vreodata asa, o sa innebunesc...mai bine mor! Sunt sigura. Insa nici la varsta asta nu reusesc sa-mi dau seama cand un barbat ma minte. Asta pentru ca eu nu mint si am aceleasi astepari de la oamenii din jurul meu. Nu sunt rau intentionata, sunt sincera si toti prietenii imi spun ca daca esti sincera, barbatii profita de tine. Dar de ce? Care e satisfactia lor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru ca ma simt o curva, am deja 3 barbati la 26 de ani si simt ca nu mai pot avea pe nimeni, nu mai pot sa am incredere in nimeni, sunt o nenorocita.

 

O sa-ti revii, stai linistita. Nu toti barbatii vor doar sex, doar aia peste care dau fetele cu valori, ca tine, au ei asa un detector de valori de-astea, incepe sa le tiuie alarma cand aud de valori.

In primul rand, nu fi proasta si nu te desconsidera singura, sa fii bleaga nu este egal cu sa fii curva. Problema ta nu e ca faci sex, nici ca aia iti promit marea cu sarea, problema ta e ca pui botul si crezi ca toti care ti-o trag au obligatia sa te ia de nevasta. Ia nu mai cauta tu sa te mariti, sa vezi cum o sa te sune si a doua zi, si a treia..

Si inceteaza sa mai gandesti ca o baba din Evul Mediu.

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce spui asta? :(

D-aia, ca esti paranoica si ai impresia ca are cineva ceva cu tine. Tu ai ceva cu tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca o sa ajung vreodata asa, o sa innebunesc...mai bine mor! Sunt sigura.

Pai da sigur, ca intreg Universul graviteaza in jurul vaginului tau, soarele paleste in fata lui, e bunul tau cel mai de pret, e firesc sa-l pazesti cu pretul vietii.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×