Sari la conținut
Forum Roportal
Skank

Fetelor, dati-va cu parerea! :)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna! :) Vreau sa cunosc parerea voastra:

 

Cat de mult va influenteaza decizia de a sta sau nu cu un baiat, daca acesta are o cicatrice pe cap. Spre exemplu o fosta operatie care a lasat in urma o dunga pe partea laterala a capului, in genul acelor frizuri cand baietii isi faceau modele pe cap, doar ca in cazul de fata este vorba de o singura dunga curbata! :))

 

Multumesc! ;)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...

Omule, nu vreau sa te judec, nu te cunosc! Am cerut o parere de la fete. Eu sunt TIPUL CU CICATRICEA. Nu inteleg ce e cu tine. Putem vorbi in alta parte daca vrei legat de orice, dar nu strica acest post! ;) Mersi pentru intelegere!

Editat de BlueS
Scos citat sters.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DEci clar, cicatricea nu ar fi o problema :) Suntem fete faine, asa-i? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu creste par pe acel loc??? arata respingatoare acea linie curbata??? De multe ori se trece cu vederea asa un mic amanunt, insa scopul operatiei va ramane o intrebare!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-ai facut sa caut in dictionar :crazy:

Ei deja mergem prea departe cu perchezitionarea. Am avut impresia ca a insistat doar pe aspectul fizic, nu ca ar fi avut o importanta atat de mare operatia in sine care poate o fost cauzata de spartul capului l afotbal

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! :) Vreau sa cunosc parerea voastra:

 

Cat de mult va influenteaza decizia de a sta sau nu cu un baiat, daca acesta are o cicatrice pe cap. ...

 

.. Am cerut o parere de la fete. Eu sunt TIPUL CU CICATRICEA. ..

 

La prima vedere si eu am crezut ca esti o persoana feminina care intreaba alte fete. :doh: Asta ca tot se spune ca o imagine spune mai multe decat 1000 de cuvinte. Si eu is' mai batrana asa !! :o:

 

 

Orice cicatrice se poate si repara cu o operatie estetica. Si cred ca ar fi bine bine sa o faci pentru confortul tau psihic. Pe portiunea ramasa fara par se poate face implant de par care va atenua mult aspectul neplacut al cicatricei.

 

 

Probabil ca nu are importanta aceasta cicatrice intr-o relatie dar sigur vei vrea sa nu mai fi intrebat de fiecare fata care iti iese in cale ce ai patit la cap.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:)) Este o dunga, unde nu creste par si se vede oarecum pielea ca la oricare alta cicatrice ... In nici un caz lobotomie... Imaginatia mea deja a luat-o razna! :))

 

In orice caz, multumesc pentru pareri! :*

 

La prima vedere si eu am crezut ca esti o persoana feminina care intreaba alte fete. :doh: Asta ca tot se spune ca o imagine spune mai multe decat 1000 de cuvinte. Si eu is' mai batrana asa !! :o:

 

 

Orice cicatrice se poate si repara cu o operatie estetica. Si cred ca ar fi bine bine sa o faci pentru confortul tau psihic. Pe portiunea ramasa fara par se poate face implant de par care va atenua mult aspectul neplacut al cicatricei.

 

 

Probabil ca nu are importanta aceasta cicatrice intr-o relatie dar sigur vei vrea sa nu mai fi intrebat de fiecare fata care iti iese in cale ce ai patit la cap.

 

Psihicul meu nu "sufera" legat de acea cicatrice. O am de la 6 ani asa ca sunt 100% obisnuit cu ea! Uneori chiar atrage atentia si sunt bagat in seama legat daca am model in par sau e operatie. ;))

 

Postul este mai mult pentru a afla pareri de la voi, fetele/doamnele, din pura curiozitate. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×