Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna la toti! Numele meu este Andrei si vreau sa v.a rog frumos daca se poate sa ma ajutati cu niste sfaturi! Sunt in clasa a 12...si in accest semestru am intalnit o fata la clasa in care m.am transferat! Frumoasa si desteapta asa o consider eu! Ne.am intalnit in fiecare zi a saptamanii si a fost bine! Acum suntem foarte apropiati si vorbim cam toate cele! Problema e ca suntem in accelasi clasa in care eu sunt nou ...si majoritatea colegelor vorbesc aiurea( nu ca ma si intereseaza dar nu e etic si moral cred) Intrebarea mea la care as dorii sa primesc un sfat este urmatoarea! Sa fac relatia publica in clasa? sau sa astept? Oricum cam toata lumea banueiste...dar trebuie sa ma gandesc la ce e mai bine! Ea nu prea se sfieste sa ne vada mai toata lumea impreuna! Tin sa mentionez ca am mai avut o relatie in trecut tot cu o colega de clasa care s.a tereminat dupa 1 an din cauza gurilor rele! V.a multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca nu va veti afisa, tot isi vor da seama colegii. De ce iti este teama de gura lumii ? Ar avea ceva de carcotit pe seama ta ? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca nu va veti afisa, tot isi vor da seama colegii. De ce iti este teama de gura lumii ? Ar avea ceva de carcotit pe seama ta ? :roll:

Poate il mai vor si altele, si in felul asta, adio.

Tu nu erai cu sorcova... :blink: ..unde sunt banii ?! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da in noua clasa sunt destule fete frumoase....acum am dus.o acasa si a vorbit foarte frumos...ceva de genu " Desi eram o optiune tu mai ales ca prioritate" Nu mai stiam ce sa spun...eram blocat....! Si nu stiu cum sa v.a spun dar sa nu ma intelegeti gresit....cum as putea sa aflu sau sa imi dau seama daca"ii place si iei viata"... Un sfat e binevenit! multumesc tuturor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca nu va veti afisa, tot isi vor da seama colegii. De ce iti este teama de gura lumii ? Ar avea ceva de carcotit pe seama ta ? :roll:

Pai sunt colegul nou si atrag cat de cat privirile...si sunt fetele astea barfitoare pe care nu le da minte afara din casa! Eu chiar vreau sa fie ceva serios! Multumesc

 

Chiar ca... :focus:

 

Daca nu putei oferi o parere intr.un mod amabil atuni nu o mai faceti deloc!

 

 

puteti*

Editat de Darianna
sters propriul citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...... Oricum cam toata lumea banueiste...dar trebuie sa ma gandesc la ce e mai bine! Ea nu prea se sfieste sa ne vada mai toata lumea impreuna! Tin sa mentionez ca am mai avut o relatie in trecut tot cu o colega de clasa care s.a tereminat dupa 1 an din cauza gurilor rele! V.a multumesc

 

Ai impresia ca trebuie sa faci vreo "declaratie de presa" ca sa-si dea seama ceilalti cam care este relatia voastra? Se vede si fara sa recunoasteti voi.

Ba chiar avand in vedere experienta pe care ai avut-o inainte ai putea sa ai grija la ce lasi sa se afle!! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×