Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Mai bine se numea somero (melodia lu accent cica) decat sa o fure din tarile orientale . O-zone intra-devar a fost si va ramane o formatie exceptionala...... dar akcent spun fara suparare s-au lansat pe pile

si dau un exemplu negativ muzicii romaneshti... Invart masini ultimu' racnet si fac numai playback (vorba la paraziti playback poa sa faca si o surdomuta) ....pai nu e ma rusine machiatilor ....... adik gigoloiilor de doi sfanti josss accent :doh:

 

 

 

 

 

PS : nu va suparati da asa e ascultati alceva don omar de ex

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Circula pe net o parodie faina a melodiei - jockerou ii zice :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate cam asta e nivelul muzicii din Romania la ora actuala ; formatii behaite precum Akcent fac furori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca ati vazut selectia pentru Eurovizion, dar acolo au cantat live! A FOST ORIBIL!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta am vrut sa zic si eu...... sunt VARZA .....Credeti ca exista vreo formatie romaneasca , care ar putea sa calce pe urmele lu O-zone?

 

mey...voi cadetzi din lac in putz :wub: ...jur...O-zone e o alta formatzie expirata...si fara sens...cu versuri penibile si ascultate de copii mici cu beberon... :flowers: mai bine ascult cum canta pasarelele... :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa fim seriosi. in materie de versuri formatiile din romania , mai ales cele difuzate in continuu la tv sunt praf. aceleasi rime idioate si copiate de la altii :eat: dc tot vor sa scoata muzica de discoteca at mai bine ii lasa pe dj care se pricep sa scoata niste instrumentale si sa le lase pe fufe sa se odihneasca. le e si lor greu sa faca playback si sa dea din fund in acelasi timp. akcent e napsa, o zone e naspa.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce sa asultam akcent, cand ii avem pe genialii o-zone :eat:

eu tot ma intreb ce ar fii fost mai rau... jokero sau melodia lui Traistariu... Vreau sa vad si eu parodia aia :party:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×