Sari la conținut
Forum Roportal
NEa ADy

Ce sa fac sa ma impac?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna tuturor vreu si eu un sfat ....am cunoscut o fata acum 7 luni,dupa ceva timp ia parea interesata de mine si cum eram singur atunci am zis sa incerc ceva poate merge...totul a fost bine am inceput sa ne cunostem pot sa zic ca foarte bine doar ca dupa 2 luni am primit o oferta de lucru in belgia ea fiind de acord cu asta,ba chiar incurajandu-ma ca eu nu voiam sa plec dorind sa ii fiu aproape si cum a trebuit sa plec fiind cam stramtorat cu banii ia fiind dintr-o alta categorie sociala pot sa zic mai buna decat a mea si simtindu-ma complexat,am stat 3 luni jumatate timp in care am vorbit si am fost aproape de ea tot timpul incurajandune unul pe altul ca o sa se termine repede si o sa vin acasa,asta pana in ultimele 2 saptamani cand am fost pus intr-o situatie cam nasoala cineva imi acorda un alt loc de munca tot acolo pentru cateva saptamani,stiind k isi doarea nespus sa vin acasa de sarbatori am refuzat si am venit dar ceva sa fost schimbat la ea am tot incercat sa o abordez sa vorbesc cu ea si tot m-a refuzat ceea ce ma pus pe ganduri nici nu voia sa ma vada spunandu-mi "ca e mai bine asa" nu intelegeam de ce??... stiind ca am fost sincer cu ea tot timpul nu am mintito niciodata si nu intelegeam ce se petrece,dar dupa 2 zile ce am venit am primit un sms in care imi spunea ca "sunt intr-o relatie si te rog sa nu te simti prost pt ca te-am facut sa vii acasa si ca tu o sa ramai toata viata mea in sufletul meu.." pe moment am fost bulversat si nu am reactionat deloc m-am intalnit pana la urma si am discutat am observat ca inca ma iubeste dar nu stiu ce o face sa stea cu tipul respectiv vad ca are nevoie de mine ca de aier va rog ajutati-ma daca puteti eu nu stiu cum sa -procedez....

va multumesc anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am cunoscut o fata acum 7 luni,dupa ceva timp ia parea interesata de mine si cum eram singur atunci am zis sa incerc ceva poate merge...

 

...am observat ca inca ma iubeste dar nu stiu ce o face sa stea cu tipul respectiv vad ca are nevoie de mine ca de aier

A iubi pe cineva,

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa 2 zile ce am venit am primit un sms in care imi spunea ca "sunt intr-o relatie si te rog sa nu te simti prost pt ca te-am facut sa vii acasa si ca tu o sa ramai toata viata mea in sufletul meu.."

Cele doua chestii evidentiate se bat cap in cap. A ales singura sa te paraseasca pentru altul. Ce zice ea nu-i decat vrajeala d-aia de container..sa te consoleze cica.. :crazy:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cele doua chestii evidentiate se bat cap in cap. A ales singura sa te paraseasca pentru altul. Ce zice ea nu-i decat vrajeala d-aia de container..sa te consoleze cica.. :crazy:

Vrajala de container ?! Tare asta! :lol2:

 

Eu zic sa mergi inapoi in Belgia si sa iti vezi de treaba ta, si daca va fi sa fie vei fi cu ea impreuna.Daca nu, nu !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...

Boss, tie nu-ti vine sa vomiti la gandul de a mai intra in ea in paralel cu altul ?

 

De ce esti asa de disperat ? O singura femeie conteaza pe lumea asta: aia care te vrea ea pe tine si tu esti de acord.

 

Sa-ti descriu plastic, ca poate te ajuta... Imagineaza-ti-o cu picioarele desfacute, in timp ce intre ele este vartos lucrata de un barbat strain pe care ea il tine de fese si il impinge mai adanc, uitandu-se zambind la el, cu ochii sticlind de dorinta si gemand subtire la fiecare penetrare. Pana acum 5 minute gura ei era intr-un du-te-vino suav pe madularul sau, in timp ce el iti mangaia "iubita" ingenuncheata inaintea lui ca intr-o rugaciune a carnii.

 

Poate un pic poetica descrierea, dar tre sa respect si eu regulamentul. Acum, du-te si vomita si las-o dracu-n pace, ca nu sta cu ala fortata, sta ca-i place si-i convine. Deci unde era iubirea ei pentru tine ? Cumva in penis la celalalt ? :lol2:

 

Nu te mai amagi, nu este ea femeia ta, alta e aceea, asa ca pune mana si gaseste-o, p-asta las-o-n pace. Daca te mai cauta fii politicos cu ea dar nu te mai apropia, ca nu-i pentru tine. Alta e pentru tine.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...totul a fost bine am inceput sa ne cunostem pot sa zic ca foarte bine doar ca dupa 2 luni am primit o oferta de lucru in belgia ea fiind de acord cu asta,ba chiar incurajandu-ma ca eu nu voiam sa plec dorind sa ii fiu aproape si cum a trebuit sa plec fiind cam stramtorat cu banii ..

 

 

Deci voi practic ati stat 2 luni impreuna ! Mah, unde va e gandul frate? Ce credeai ca are sa te astepte pana la adanci batraneti plangand in pragul prispei? :doh:

 

A iubi pe cineva,

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci voi practic ati stat 2 luni impreuna ! Mah, unde va e gandul frate? Ce credeai ca are sa te astepte pana la adanci batraneti plangand in pragul prispei? :doh:

Aproximativ!

Sau, macar pe peronul garii, suspinand si cu privirea pierduta in zare!

...sperand sa il vada fugind inapoi catre ea, in timp ce imaginea trenului se pierdea in departare. :crazy:

 

Pana la urma, are cineva concret, vre-un sfat pentru el cum sa o cucereasca inapoi, sau nu ?

 

Eu zic sa astepti, ca trec sarbatorile si il lasa pe ala si se intoarce inapoi la tine.

Sa vii sa ne spui si noua cand se va intampla asta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vrajala de container ?! Tare asta! :lol2:

 

Eu zic sa mergi inapoi in Belgia si sa iti vezi de treaba ta, si daca va fi sa fie vei fi cu ea impreuna.Daca nu, nu !

pot sa merg si eu in belgia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pot sa merg si eu in belgia?

Da, depinde cu cine ?! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×