Sari la conținut
Forum Roportal
Live-Healthy

Produse naturiste foarte eficiente

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sanatatea este baza oricarei activitati, asa ca va prezint o companie care produce tratamente naturiste, produsele sunt obtinute din substante de provenienta animala, vegetala sau minerala care se gasesc in natura si se bazeaza pe retete tibetane si chinezesti mai vechi de 5000 ani. Pentru a trai sanatos trebuie sa fim in armonie cu natura!

Eu si familia mea consumam aceste produse de cativa ani buni si pot zice ca mai trec pe la farmacie doar in cazuri mai extreme ca sa zic asa. Produsele sunt exceptional de bune dar nu foarte cunoscute in romania.

Produsele Tiens si-au primit atestatul de calitate in 186 de tari. Firma Tiens detine atestatul international de calitate ISO 9000-9002 care reprezinta in toata lumea calitatea lor deosebita. Cele 13 medalii de aur atesta calitatea de conservare a sanatatii datorita produselor. Productia este asigurata de Guvernul Chinez, de Academia de Stiinte, de Ministerul Sanatatii ale Nutritiei. In decembrie 2001 firma Tiens a primit premiul Academiei de Stiinte din Rusia, a carui titlu este: Medalionul Ilja Mecsnikov "Pentru rolul practic in problema sanatatii nationale". In acelasi an numele firmei a fost inscris in cartea de Aur a Rusiei.In 2002 firma Tiens a fost numita importatorul principal al ONU si a devenit membra a centrului ONU. Toate produsele Tiens sunt fabricate fara conservanti, au un termen de valabilitate foarte lung (18 luni). Seutilizeaza in doze biotice (mai mari ca cele homeopatice si mai mici ca cele farmaceutice), practic nu au contraindicatii, nici efecte secundare. Nu exista boala in fata careia sa fie inactive, doar ca trebuiesc utilizate adecvat.

 

Puteti gasi mai multe informatii despre Tiens pe google iar daca vreti sa acordati o sansa acestor produse le puteti achizitiona de aici: http://www.tiens-romania.ro/

 

PS: Va previn ca daca respectati schemele de tratament veti deveni consumatori fideli din cauza rezultatelor pozitive. :good:

Editat de Live-Healthy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se gasesc pe piata romaneasca produse cel putin la fel de bune la preturi net inferioare :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca respectati schemele de tratament veti deveni consumatori fideli ...

 

Ce vraja de agent/vanzator ... eu n-as putea sa devin asa nici amenintata!!! eu ma uit mereu in jur si cumpar ce vreau ca-mi place, nu ce reclama ei ca rezultate fermecatoare.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
retete tibetane si chinezesti mai vechi de 5000 ani.

 

:crazy: Da, suna bine pentru publicitate, dar sa nu uitam ca acum 5000 de ani in urma durata medie de viata era de aprox. 25 de ani :o: deci metodele de vindecare de pe vremea aceea nu erau tocmai eficiente. Eu nu sustin ca medicina naturista nu e buna, dar ma intriga reclama care speculeaza ideea ca tot ce e vechi e si bun, iar anticii detineau cunoasterea absoluta :blink: Sa nu uitam si un alt aspect, egiptenii au construit piramidele si nu tibetanii sau chinezii...

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu merita sa dai bani pentru toate prostiile la care se face reclama, de exemplu pe Colonhelp. Sunt bani aruncati si poate te alegi si cu o noapte la urgenta.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu merita sa dai bani pe Colonhelp.

 

 

Deloc!!! Au reusit sa prosteasca o planeta intreaga si s-au imbogatit la fix fara efort!!!

Cu un fruct dimineata ca primul aliment in gura se obtine rezultate mult mai favorabile de cei suferinzi decat fortat cu toate alea eliminarea. Nici nu cred ca e sanatos!!!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deloc!!! Au reusit sa prosteasca o planeta intreaga si s-au imbogatit la fix fara efort!!!

Cu un fruct dimineata ca primul aliment in gura se obtine rezultate mult mai favorabile de cei suferinzi decat fortat cu toate alea eliminarea. Nici nu cred ca e sanatos!!!

 

 

 

Sotia vrea sa incerce ceva fibra de la Naturalswiss, de la o prietena a auzit ca e bun. Eu am zis ca sunt bani aruncati pe geam, dar ea insista, cica daca nu functioneaza primeste banii inapoi......na ce sa zic asa sunt femeile, tre sa primeasca tot ce vor ele, altfel te bat la cap pana ce traiesti....

Editat de Sebisss
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×