Angajam Electromecanic

Detalii

Categorie
Locuri de munca
Modificat
acum 1 an si 3 luni
Vizualizari
666

Voteaza & Distribuie

Descriere

Candidatul ideal
  • Experienta demonstrabila ca si mecanic de autobuze sau vehicule industriale
  • Se apreciaza experienta ca si mecanic de camioane
  • Experienta demonstrabila in electromecánica
  • Cunostinte de electricitate/electromecanica, programare PLC control numeric
  • Carnet de conduce B
  • Se apreciaza detinerea permisului de conduce categoría D
  • Facilitam obtinerea permisului D si CAP in cazul in care candidatul nu detine categoría si/ sau certificatul.

Descrierea jobului Responsabilitati:
- Realizarea lucrarilor de reparatie si intretinere a vehiculelor
- Control de stock
- Schimb de piese.

Se ofera:
Contract de munca
Se ofera formare profesionala continua angajatilor
Transport si cazare asigurata de catre angajator
Conditii de munca excelente
Salariu atractiv
Descrierea companiei Eurofirms este o Agentie de Plasare a Fortei de Munca, specialisti in serviciul Resurselor Umane (munca temporara, selectie de personal, formare si dezvoltare profesionala, externalizare de servicii) si care in prezent activeaza in diferite tari, oferind servicii de calitate pentru o multitudine de firme.

Pentru o importanta firma de transport persoane situata in Spania, angajam un electromecanic cu experienta demonstrabila in electromecanica.
Persoanele interesate, va rugam trimiteti CV la adresa overseas(arond)eurofirms.com