Sari la conținut
Forum Roportal
Htenesa

De ce nu au fetele personalitate ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Zau daca am intalnit vreodata o fata care sa ma impresioneze prin personalitatea ei. (bine... or fi 1-2 exceptii). Toate niste banale... aproape ca ar fi niste obiecte. Oare nu isi dezvolta personalitatea tocmai pentru ca nu au nevoie de asa ceva, rolul lor fiind doar acela de a perpetua specia ? Iar cum specia oricum o perpetueaza, chiar si daca se comporta ca niste obiecte, atunci de ce ar incerca sa evolueze ? Voi fetelor ce ziceti ? De ce sunteti asa banale ?

 

P.S. Si nu, acest topic nu e deschis din plictiseala. Nu mai fiti conspirationisti. Eu doar glumeam cu Fernanda. :roll:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cand intalnesc un banal si nu dau nume, cad asa intr-o banalitate banala ca altfel s-ar simti el banal dar vazand banalitatea mea banala se simte bine in largul banalitatii sale...

Editat de Salvie
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zau daca am intalnit vreodata o fata care sa ma impresioneze prin personalitatea ei. (bine... or fi 1-2 exceptii). Toate niste banale... aproape ca ar fi niste obiecte. Oare nu isi dezvolta personalitatea tocmai pentru ca nu au nevoie de asa ceva, rolul lor fiind doar acela de a perpetua specia ? Iar cum specia oricum o perpetueaza, chiar si daca se comporta ca niste obiecte, atunci de ce ar incerca sa evolueze ? Voi fetelor ce ziceti ? De ce sunteti asa banale ?

1.Poate sunt banale pentru tine, pentru ca esti tu prea inteligent, destept, evoluat.

2.Toti oamenii au personalitate, ca altfel ar privi in gol. :lol:

Numai ca unii au personalitati banale,iar altii personalitati interesante.

Bear Grylls, de exemplu, e un baiat cu personalitate deosebită.

Fetele nu au personalitate (cate din ele?) pentru ca majoritatea actiunilor lor au ca finalitate barbatul&love-ul.Deci, ce sa vezi interesant la ele?!:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa mai zici, toate-s la fel :crazy:

Editat de LaurentiuD1998

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa mai zici, toate-s la fel :crazy:

 

plecaciune maestre, toata inteligenta galaxiei ai inmanunchiat-o in aceasta fraza plina de argumente, intelepciune si invatatura ..pacat ca nu te-am cunoscut...;)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E totusi trist ca el care pare o persoana umblata prin lume nu a intalnit fete cu personalitate. Ca poti spune de exemplu ca romancele nu au personalitate, da? Poti spune daca asa au fost experientele tale. Dar sa spui ca fetele in general, intalnite in multe locuri din lume nu au personalitate... trist.

Sau poate n-am inteles eu bine...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×