Sari la conținut
Forum Roportal
elenutzabalenutza

un moment de sinceritate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pana acum 2 ani dc ma intrebai ce e marijuana,hasisul etc habar n-aveam :) acumstiu ce sunt :doh: si bineinteles am luat singura o decizie : sincer nu fumez ,nu trag pe nas ,dar ... imi fac infuzii de maria sau hasis ,atunci cand sunt prea stresata,ma doare ceva sau pur si simplu vreau sa ma binedispun :spiteful:

si acum or sa vina cei ca cioanas si multi altii si o sa zica:pacatoaso o sa bla bla bla !!!

as crede mai mult sau nu in doamne dc mi-as taia toate lucrurile care imi plac ?? sau mantuirea mi-ar fi garantata dc as renunta la carne ,desi as pofti de cate ori i-as simti misrosul ,sau dc nu as bea un ceiutz buclucash nu cred :)

sunt curioasa sa vad cati or sa arunce cu piatra in mine :stars: si cati or sa aprecieze faptul ca am fost sincera,si sa imi spuneti dc ceaiurile astea ma impiedica sa cred in d-zeu ,si va rog fara citate din biblie doar cuvintele voastre le vreau (aviz amatorilor ;) )

si cei care va ascundeti dp deget,va stiti voi care sunteti ,poate acum o sa fiti si voi sinceri si sa spuneti cine sunteti cu adevarat,caci d-zeu ne iubeste asa cum suntem ,nu trebuie sa mintim ca suntem altfel :yahoo:

Editat de elenutzabalenutza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai postat sa vezi cine arunca cu pietre mi se pare o greseala din start.

E alegerea ta ce bei si cum bei.

Probabil ca bautura miraculoasa care te calmeaza pe tine nu cred ca e f sanatoasa pt organism si efectele negative o sa le vezi mai tarziu, mai ales ca te-am auzit ca astepti un bebe.

La fel ca si drogatii, nimeni nu le baga hasisul pe gat sau injectia in vena, e decizia lor.

Daca tu crezi ca e sanatos si e un lucru maret nu ai decat sa continui :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ai postat sa vezi cine arunca cu pietre mi se pare o greseala din start.

E alegerea ta ce bei si cum bei.

Probabil ca bautura miraculoasa care te calmeaza pe tine nu cred ca e f sanatoasa pt organism si efectele negative o sa le vezi mai tarziu, mai ales ca te-am auzit ca astepti un bebe.

La fel ca si drogatii, nimeni nu le baga hasisul pe gat sau injectia in vena, e decizia lor.

Daca tu crezi ca e sanatos si e un lucru maret nu ai decat sa continui :)

nu am postat ca sa vad cine arunca cu piatra ci ca sa vad cine mai poate sa fie sincer ,iar in privinta bebelului ,inca nu sunt insarcinata ,vroiam sa raman,dar nu mai vreau acum :ok:

si e ffff sanatoasa pt organism ,in spania se vinde la farmacii dc ai reteta :crazy: pai de la a bea un ceai pana la a imi baga in vene e cale lunga ,si nu voi ajunge acolo niciodata !!! oricum ideea era sa fii sincer sau sa fii ipocrit??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oricum ideea era sa fii sincer sau sa fii ipocrit??

Iti apreciem sinceritatea :) , de multe ori (depinde de situatie) e bine sa eviti sinceritatea pt ca poti parea ipocrit. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Elenuta, daca esti o persoana religioasa, dragostea fata de Isus ar trebui sa fie suficienta.Cel putin asa ii vad eu pe credinciosi.

Intrebare:

Cat de dese sunt infuziile?

Si eu mai trageam o tigara in conditii de stres.Acum mi-e greu sa ma las de fumat.Dependenta se instaleaza fara sa bagi de seama.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
credinta mea in d-zeu e aceeasi ,eu stiu ce simt ,dar vroiam sa vad ce ganditi voi

se pare ca am gresit cu momentul de sinceritate ,e mai bine sa fii ipocrit nu ??? :ok: :)

nu cred ca ai gresit, si cred ca ti s-a raspuns cu aceeasi sinceritate. sau preferai ipocrizia ? depinde ce cauti, ti-am zis..daca vrei o tidula justificativa, se poate si aia. :o: da' costa :crazy:

 

 

 

 

 

 

EDIT: da, era irelevant :cry:

Editat de spider

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca de fapt elenuza vrea sa caute un fel de justificare...un fel de aprobare.

Ma rog, daca ai nevoie de asta...

 

 

Elenuta, daca esti o persoana religioasa, dragostea fata de Isus ar trebui sa fie suficienta.Cel putin asa ii vad eu pe credinciosi.

Intrebare:

Cat de dese sunt infuziile?

Si eu mai trageam o tigara in conditii de stres.Acum mi-e greu sa ma las de fumat.Dependenta se instaleaza fara sa bagi de seama.

np ,nu caut aprobare de la nimeni ,poate doar de la d-zeu :o:

eu stiu o data la 3 luni ,sau depinde de starea mea sufleteasca ,uneori nu beau luni bune :ok:

 

:) all mersi de sinceritate ,mai e cineva pe aici care mai face ceai ,sau ma rog fumeaza ?? :crazy:

Editat de elenutzabalenutza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×