Sari la conținut
Forum Roportal
Geva

Vaucher

Postări Recomandate

Am comandat o tableta Samsung N8000 la care am primit un vaucher in valoare de 150 lei. Am comandat 1 incarcator auto si un card de 64 GB gasit pe situl dvs.aici aveti linkul(http://www.emag.ro/search/card+micro+sd/p6)dar am primit raspunsul ca nu se gasesc carduri micro sd de 64 GB.Ok ...am comandat unul de 32 GB care si pe acesta nu il aveti pe stoc ca si tableta si incarcatorul auto ...Cand am facut plata am constatat ca ,cardul de 32 de GB nu este considerat accesoriu de tableta ci acesoriu de aparat foto.Stupoare.Atunci am cerut un card de 32 Gb pt. tableta Samsung...si banuiesc ca deduceti raspunsul pe care l-am primit....In consecinta cred ca intelegeti ca nu este in discutie suna de 30 de RON pierduta ci este o chestie de principiu.Orice produs folosit de tableta devine accesoriu pt. tableta indiferent de incadrarea pe care o faceti dvs.In alta ordine de idei, ar fi normal ca tot ce promovati pe site(micro sd de 64 GB) sa se si gaseasca pt. cumparare.In alta ordine de idei...ramasesem surprins de profesionalismul pe care il vazusem intrand in show-room-ul dvs.Pacat ca aceasta impresie a fost totusi o fantasma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Link-ul din mesajul dumneavoastra indica magazinul eMag, si e normal ca orice nemultumire fata de acest magazin sa o adresati direct lor.

 

Topic inchis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×