Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Da, sublim moment. :) Dar daca doar tu ai simtit asta si ea nu, acest moment poate semnala debutul unei mari suferinte.

 

Da, asta este cam o problemă. Am intrebat-o şi mi-a spus că şi pentru ea a fost o seară minunată, dar şi citez :"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Mi-a cerut timp, dar nu două-trei luni, ci mai mult, iar eu nu ştiu dacă pot face asta.

 

 

Spune-i ca nu poti astepta atat. Dar daca te cauta peste alea "n" luni si esti disponibil, cu cea mai mare placere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spune-i ca nu poti astepta atat. Dar daca te cauta peste alea "n" luni si esti disponibil, cu cea mai mare placere.

 

I-am spus. Ideea că e şi amiciţia asta la mijloc şi se strică repede cu un "te iubesc" aruncat. Aş sta, dar nu ştiu ce o să urmeze cu noi, ce o să vrea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

A fost puţin mai lung, dar cred că cel mai bine te poate ajuta un necunoscut, acesta fiind obiectiv şi poate a mai trecut prin aşa ceva. Mulţumesc

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce vrei tu de la ea in momentul asta? Adica, cum ai vrea sa reactioneze, cum sa fie? Pari gelos pe 'furtuna' din sufletul ei.

Sincer.

 

Ai stiut ca a avut o relatie, stiai la ce te-ai 'inhamat', ca sa zic asa. Nu ai luat in calcul si un refuz sau faptul ca ea poate fi debusolata in perioada asta?

 

 

 

Multi inainte.

 

Mulţumnesc

 

Eu am ieşit cu ea, am zis să o fac să se simtă bine, dar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×