Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

Efectele mutatului impreuna

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Din ce am vazut in jur, barbatii se ingrasa dupa ce se muta impreuna, pentru ca inainte isi fac mancare cand apuca, isi ung o paine cu etc, ciorba lunga de praf cu luna, dar dupa ce se muta cu madam incep sa bage gros la matz, ca deh este pe masa de unde alimenta rezervorul.

 

Femeile se ingrasa nu pentru ca s-ar lua dupa portiile zdravene ale eroilor doreli muncitori lihniti dupa 8 ore de stat in roaba, ci pentru ca isi lasa garda jos si isi zic ca nu mai trebuie sa tina dieta acum ca au prins in latz barbatusul mult cautat, si pot sa isi permita si ele o dulceata de trandafiri, o omleta cu sunca, un ecler triplu, o amandina maxi, si tot asa.

Editat de naikan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Corect. Cu o singura precizare. Barbatilor doar li se pare ca slabesc.

 

Ce bine ar fi ca si femeilor "doar sa li se para" ca se ingrasa.....

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

. Barbatilor doar li se pare ca slabesc.

 

Chiar slabesc sa stii.

 

 

La minte.

Si putin la vedere. Incep sa-si vada tot mai neclar partenera de apartament, pana li se pare ca ea nu mai exista in peisaj.

Atunci se simt obligati, si pe buna dreptate, sa caute inlocuitoare.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar slabesc sa stii.

 

 

La minte.

Si putin la vedere. Incep sa-si vada tot mai neclar partenera de apartament, pana li se pare ca ea nu mai exista in peisaj.

Atunci se simt obligati, si pe buna dreptate, sa caute inlocuitoare.

 

Aici e mâna vrăjmașului, iar femeia e unealta lui...darwinismul si evolutionismul pe care voi îl ridicați în slăvi. Deși crocodilii, care au un sistem imun la orice virus si bacterie, si sunt asa de milioane de ani, ar trebui să fie incă o dovadă pentru adeptii religiei cretinismului științific că...evoluția nu există. Ce să vă fac dacă v-ați ales stăpânul. Slujiți-i și nu vă mai plângeți. Nu orișicine a luat crucea vrea să urce Golgota. Mulți cârtesc.

Editat de ONΞIRΘS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am citit o gluma despre conditia asta!!! dar nu-l mai stiu, esential este ca amandoi dupa ce veneau de munca cautau ceva in frigider ... avea sens gluma.

 

In realitate insa, femeia de la stress se ingrasa ca este o alta persoana in viata ei cu care trebuie sa se acomodeze si sa-i suporte mofturile si multe altele, asta distrug corpul femeii. Barbatii insa slabesc de la stress cauzat ca nu se pot exprima ca inaite in libertate ... sa umble fara haine si sa arunce orice oriunde vor, sticle de bere aiurea prin casa, scrumiere pline cat un munte sub pat si din astea. Nu le place sub papuc si asta le distruge.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Al meu barbat s-a ingrasat dupa insuratoare. Care ar fi concluzia? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu prea am vazut barbati care sa slabeasca dupa insuratoare. In schimb, am vazut multi care s-au ingrasat. Al meu a ramas la fel. :pardon:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×