Sari la conținut
Forum Roportal
Htenesa

Iubirea - sentiment inaltator ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tot ii aud pe indragostiti cum graiesc armonios: "Iubirea e un sentiment asa inaltator..." Si ma intreb eu acum... Chiar asa sa fie ? Adica cum inaltator ? Ce fac ei cu inaltarea aia ce s-a pogorat peste ei ? Proiecteaza rachete sa ajungem in spatiu ? Gestioneaza resursele planetare pentru a elimina saracia din lume ? Cum anume ii inalta pe ei iubirea ? :stars:

Editat de Souls Destroyer
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot ii aud pe indragostiti cum graiesc armonios: "Iubirea e un sentiment asa inaltator..." Si ma intreb eu acum... Chiar asa sa fie ? Adica cum inaltator ? Ce fac ei cu inaltarea aia ce s-a pogorat peste ei ? [....]....Cum anume ii inalta pe ei iubirea ? :stars:

 

Pari cu vreo 7-8 cm mai inalt cand iubesti .

Le confera un real avantaj in relationarea cu fetele.

Isi permit sa le vorbeasca de sus in jos. Asta ajuta la cresterea stimei de sine.

Ca sa nu mai spun ca pot da mult mai usor add si like pe facebook, mess chat, netlog si alte retele de-astea de curvasareala, pardon, socializare intre sexe vroiam sa spun.

 

 

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, da, si eu tot la aia ma refeream.

Dzeu care a creat Universul, Unicornul, facebook-ul, telefonul mobil si roportalul...ma rog, sau viceversa.

Daca nici asta nu este inaltator....

Editat de 5 o'clock
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o figura de stil, asta cu inaltarea. Medical e cam ca a fi drogat, adica high, doar ca dureaza mai mult decat o doza de drog si are intensitate variabila. Tocmai d-aia despartirile cauzeaza efecte similare sevrajului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum adica figura de stil ? Pai eu tocmai daia vreau sa ma indragostesc, ca sa ma inalt. Inseamna ca ma pacalesc astia de vorbesc de iubire. Din cate vad, mai mult vorba e de iubire.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parte de gagicăreală, fubipreală, iubăreală, pot avea şi cei mai ticăloşi oameni de pe planetă, asa ca nu e nimic inaltator in iubirea asta de care pomenesti tu.

Editat de Chistornete

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Iubirea e un sentiment asa inaltator..." Si ma intreb eu acum... Chiar asa sa fie ? Adica cum inaltator ?

 

Adică atunci c

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×