Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Desenatorilor, haideti sa ne cunoastem!

Postări Recomandate

Aici ne prezentam :)

 

Eu nu sunt desenator, asa ca va voi spune doar ca sunt administratorul forumului Roportal, ca desenatorii nu intra in atributiile mele, insa ma ocup de forum oricand am timp sau e nevoie.

Puteti apela la mine cand aveti nevoie, insa, trebuie sa stiti ca nu va pot ajuta mereu, mai ales daca tine de desene si de site. Daca tine de forum, cu mare drag.

 

Cine mai doreste sa ne spuna cate ceva despre el/ea? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) salutari, Darianna!!!.....1a, 1b si 11 din regulament... plus preambul-ul..cam atat! :spiteful: \

..in rest...o comunitate civilizata cea a desenatorilor :doh: :yes: ..O ZI BUNA SA AI/AVETI! TU/EI!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma numesc Mihai (cunoscut mai mult sub pseudonimul whosyourdady), m-am inscris pe site cand aveam cam 18 ani si pot spune ca am petrecut multe clipe placute alaturi de acest site (desenatori.ro)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna!eu sunt oana si a inceput sa desenez pe site de pe la 19 ani.Am avut diferite conturi pe Desenatori.ro dar am ramas cu acest(deocamdata) .Acesta e site-ul meu de suflet pentru ca aici ma descarc de probleme sau evadez din viata mea in desene ori imi exprim emotiile.Pot spune ca acest site e ca un drog pentru mine cel putin.Pe mine ma puteti gasi pe site sub numele de fallen_angels.kisss to ALL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna dariana nu stiu daca intrebarea mea tine de forum (sunt noua), asa ,am cele 20desene,20 de voturi si 20 de comentarii dar eu tot nu pot sa las commuri.De ce ? (ar trebui oare sa am la o singura poza20comm si voturi, sau in total???)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna dariana nu stiu daca intrebarea mea tine de forum (sunt noua), asa ,am cele 20desene,20 de voturi si 20 de comentarii dar eu tot nu pot sa las commuri.De ce ? (ar trebui oare sa am la o singura poza20comm si voturi, sau in total???)

Voturile si comentariile se aplica in total.Chiar daca ai 20 de desene,voturi si comentarii va mai trebui sa astepti in jur de 5-6 ore pana sa poti vota si comenta.Te rog ca pe parcurs sa postezi la thread-ul potrivit intrebarii/sugestiei tale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×