Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am observat, cu o scarba profunda ca tot mai multi oameni au idei. No, si daca asta nu e de ajuns, nici n-au bunul simt sa si le tina in cap. Vor sa te indoctrineze si pe tine cu ideile lor, impotriva vointei tale. Mormoni, hipioti, cretini care comenteaza pe aici si ma iau in serios si imi explica de ce n-am dreptate. Toti au impresia ca ideile lor ar sta bine

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si m-am gandit eu ca e o idee buna sa adun cativa roportalieni ca-s relativ muritori de foame si n-au bani de chirie si unii sunt chiar destepti

Corect pana aici, chiar si-n cazul meu, dar pana la ce-i bolduit, caci eu mereu am crezut ca pot fi exceptia de la regula.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa ne intalnim sa facem sex ?

Doar daca stai capra.

 

Corect pana aici, chiar si-n cazul meu, dar pana la ce-i bolduit, caci eu mereu am crezut ca pot fi exceptia de la regula.

Meereu cei de fata sunt exceptie de la regula. De exemplu daca zici ca oamenii is prosti, cei de fata sunt exclusi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt olimpic la limbi nu la sah. La sah m-au trimis astia de la detasament cu japca, am batut 2 si m-au batut 3. N-am mai iesit olimpic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta fiindca esti olimpic la sah

 

Citisem "un pic" da merge si asa

Editat de NarcoGen'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×