Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Neosexualii, Specie rară, visul oricărei femei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si Depp si Reeves si Gere si Clooney sunt neosexuali. Ma recunosc bine in descrierea neosexualului, dar sufar de singuratate, caci nu prea am intalnit barbati asemanatori prin Cluj. Am totusi cativa amici neosexuali prin Cluj, intelectuali de marca, dar nu le dau numele. Vreau sa dau peste mai multi semeni ai mei, sa fac o retea de impartasire a gandurilor, un grup de sprijin, o organizatie nonguvernamentala pentru promovarea neosexualitatii.

 

Pe forum neosexuali ar mai fi InPing, Soul Destroyer, Ramsay, iar SR vine tare din urma, stie tot ce trebuie, doar ca nu vrea sa practice inca, indaratnicul, insa oricand poate intalni o domnita cu papucei dragalasi si sanatoasa la cap, care sa-l converteasca in apostolul neosexualitatii intr-o secunda vasta cat eternitatea.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe forum neosexuali ar mai fi ...

 

E bine de stiut ca exista Cluburi Private in caz de o ploaie torentiala!!! Nu stiu cine inventeaza aceste denumiri insa apreciez felul de exprimare, in loc sa spuna pe nume motivele infiintarii. Deci Femeia a creat Barbatul :yes:

 

Doar ca am terminat de vizionat un documentar de spre Pompei, a fost un oras al bordelurilor de lux, unde fiecare si-a gasit petecul intr-una din cele 41 de cladiri publice, fie taverna sau case de baie intr-un orasel cu populatie de 6000.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
l-a desemnat pe Johnny Depp ca fiind reprezentativ pentru această "specie rară".

De neosexual ce e a lasat-o pe Vanessa cu curu'n balta, sigur ca da.

 

 

Ma recunosc bine in descrierea neosexualului vs Pe forum neosexuali ar mai fi InPing, Soul Destroyer, Ramsay, iar SR vine tare din urma

 

:rot: ce tare-i asta. Nemo, esti un psiholog desavarsit, felicitari.

:lol2: doamneeeee lua-m-ai!

 

Reeves e gay... poate de-aia e neosexual.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Reeves e gay... poate de-aia e neosexual.

 

 

Stai asa, Reeves nu cred ca e gay, el doar a glumit in interviuri aruncand o umbra de indoiala ca ar fi gay, dar asta se poate considera ca o strategie de vanzare a imaginii, ca sa lase trezit interesul publicului pentru el.

E o lume dura cea a vedetelor, daca nu se vorbeste despre tine oamenii te uita, ei au consilieri de imagine care ii invata sa suscite curiozitatea cumparatorilor de postere si DVD-uri, si "Reeves gay" ar putea fi si un sprijin acordat minoratatii gay, pentru a fi mai acceptati de catre comunitate.

 

 

Asa ca logica ta, gay-neosexual nu tine.

 

 

Depp a lasat-o pe Vanessa cu curul ei dragut intr-o balta de lacrimi, e drept, dar... asta nu inseamna ca nu mai este neosexual.

Relatiile au cicluri si uneori se pot si incheia, iar cei care au primit si daruit multe intr-o relatie pot decide ca ea s-a incheiat, si se despart respectandu-se, plecand spre alte relatii, din care sa invete.

 

Sigur, e de dorit relatia intensa pe viata (eu de exemplu sunt capabil de asa ceva), dar uneori e intelept sa accepti firesc ca o relatie si-a consumat perspectivele si resursele, si sa multumesti partenerului pentru tot ce a oferit (timpul, energia sa, arhetipul sau, corpul sau, bunatatea si grija sa, etc), si sa pleci spre alte glasuri, alte incaperi, cum spune Capote.

 

Asa ca logica ta (Depp despartit-nu mai e neosexual) nu tine!

Editat de Nemo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Lasa-le sa viseze, draga stupid, caci au nevoie sa isi hraneasca sinapsele cu idealuri minunate, astfel ele cresc si se regasesc si se cunosc pe sine, si invata sa isi ajusteze aspiratiile infinite la realitatea complexa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai da-o dracului....pe vremea mea erau NEOlogisme, NEOane, NEO-Zeelandezi etc...Si daca astia noi sunt neosexuali, eu inseamna ca sunt perimatosexual?

Editat de crystyann
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-le sa viseze, draga stupid, caci au nevoie sa isi hraneasca sinapsele cu idealuri minunate, astfel ele cresc si se regasesc si se cunosc pe sine, si invata sa isi ajusteze aspiratiile infinite la realitatea complexa...

Adica sa nu mai ramana in coaja de ou 10-15 ani, ci asa..cel putin 30?

 

dap, imbecilitatea e in toi cand vine vorba despre a invata cum sa traiesti, cum sa cunosti si sa descoperi cum sa descoperi. :doh: :doh:

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai da-o dracului....pe vremea mea erau NEOlogisme, NEOane, NEO-Zeelandezi etc...Si daca astia noi sunt neosexuali, eu inseamna de sunt perimatosexual?

tu nu ai cum sa fii neosexual.

nu de alta, dar nu folosesti dermatograf sa-ti conturezi ochii ca si actorii mai sus mentionati :)))))))

 

buei, ati uitat de Dicapraru' Leo.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×