Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

Cine e seful ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sefia presupune multe sacrificii si elasticitate in a lucra cu partenerul, cu deciziile, cu banii si feluritele ispite, dincolo de pomposenia titulaturilor si batailor de cap inerente. :)

Editat de Al Micu'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E nasol cand gaina vrea sa fie cocos, oricum, daca nu-i creste si surubel e bine. :o:

 

Curaj gaina ca te tai?! :blink:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine este seful intr-o relatie ? Barbatul trebuie sa fie tinut sub papuc sau sa conduca ? 8)

 

 

De fapt ce este important - sa fii seful sau sa ai o relatie fericita? :think:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E nasol cand gaina vrea sa fie cocos, oricum, daca nu-i creste si surubel e bine. :o:

si cocosul cand ramane fara surubel ce mai este? :blink: hai ca am dat-o in gradina zoologica...oamenii sunt disparuti ca specie...

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inseamna ca si animalele au fabulele lor pe seama omului...mi se pare corect, sa zicem..

 

eu nu cred ca surubelul poate face pe cineva sef, il poate face violator, purtator de virusi,impotent, viril si ar mai fi...sef, nu cred ;)

Editat de BlueS
Scos citat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De fapt ce este important - sa fii seful sau sa ai o relatie fericita? :think:

 

Sa fii fericit este cel mai important lucru, dar multi nu pot fi din cauza ca orgoliul lor nu le da pace si vor neaparat sefia :doh:

 

 

si cocosul cand ramane fara surubel ce mai este? :blink:

 

Fost pacient de-al lui Ciomu :rot:

 

hai ca am dat-o in gradina zoologica...oamenii sunt disparuti ca specie...

 

Fabulele cu atatea invataturi in interiorul lor, se fac pe seama animalelor si nu a oamenilor :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat in case de cocosi masculi. Femeia executa militareste ordinul: "adu aia, adu ailalta...". Femei frumoase. Nu m-au excitat deloc.

La mine acasa e pura intamplare cine "face cartile". Eu ii servesc de regula prietenele, ca imi pare ca o multumeste, si o vad cum se ofera sa faca la fel, desi nu sufar. Asta cu musafirii...

In rest...si eu spal vase,gatesc, duc gunoiul, treburi barbatesti...stiti voi.Barbatia mea sta in altceva...pot bea o naveta de bere...smile.gif

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa fii fericit este cel mai important lucru, dar multi nu pot fi din cauza ca orgoliul lor nu le da pace si vor neaparat sefia :doh:

 

 

 

In general cel care are o personalitate mai puternica are tendinta de a prelua conducerea.

Tu zici orgoliul, eu zic si orgoliul si lipsa de comunicare pentru ca a conduce intro relatie inseamna si sa-ti asumi responsabilitatea pentru eventualele esecuri in ceea ce faci; cred ca mai simplu, ca sa mearga "caruta" in directia dorita e sa fie un echilibru.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×