Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Da, dom'le, am iubit trupa asta pana la lacrima si visul meu a fost sa-i vad in Romania, ca n-am putut sa plec sa-i vad in alta parte. Acuma se pare ca mi se indeplineste visul...Eram curioasa sa vad daca a mai ramas cineva din "vechea garda"..

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca mai sunt atat de multi , din pacate, sau in nici un caz atat de multi incat sa umple stadionul national - cred ca baietii de la DM au fost extrem de optimisti atunci cand au ales aceasta locatie Romania...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca cei care le-au iubit muzica cu adevarat o sa se duca, nu e un gen de muzica sau o formatie care sa fie asa usor uitata. S-ar putea sa avem o surpriza.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O colega de a mea se duce. Dar la Budapesta. Este mai aproape, mai ieftin, si un alt public. Se pare ca cei de la Depeche chiar au mai adaugat un concert, pentru ca era cererea mare, iar in ziua urmatoare este concert Massive Attack. Din pacate, colega mea a facut deja toate demersurile pentru prima data...

 

Nu stiu datele exacte, dar daca sunt oameni interesati, pot sa intreb.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-as bucura foarte mult si eu sa fie un stadion plin - nu sunt fan Depeche Mode dar macar sa aratam ca lumea la noi mai merge si la muzica adevarata - insa ma indoiesc, sincer, ca acest lucru va fi posibil . Esecul lui Elton John este cat se poate de graitor in aceasta privinta. La Budapesta... eh, acolo e ...altceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La Budapesta nu mai sunt bilete de mult......

Am vrut sa iau la Viena sau la Gratz, unde au fost saptamana trecuta.Pas bilete.

Oricum un prieten bun a fost si mi-a spus ca show-ul a fost total...

Am luat bilete in prima zi.cred ca era vreo 38 euro biletul.Peste doua zile nu mai erau bilete in sectiunea aceea.

Sper sa fie stadionul plin....

Merita sa fie plin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oh, my God... eu n-as fi avut cum s-ajung la Budapesta nici moarta...

Dar la noi o sa ma duc,...pe zi ce trece ma apuca mai tare isteria...

Putina lume care mai gusta muzica lor...Cu toate ca si-au schimbat intrucatva abordarea..poate chiar ca sa fie mai aproape de ce se cere acum.. Eh, muzica de oameni fini... :crazy: :doh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Putina lume care mai gusta muzica lor...

nu-i adevarat. e bataie pe bilete. :doh:

si in timisoara, pana urma cu vreo 3 ani (intre timp nu stiu daca mai sunt) se organizau intr-un club in fiecare vineri "DM party"-uri, si mereu era plin clubul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu-i adevarat. e bataie pe bilete. :doh:

si in timisoara, pana urma cu vreo 3 ani (intre timp nu stiu daca mai sunt) se organizau intr-un club in fiecare vineri "DM party"-uri, si mereu era plin clubul!

Eeee, sa nu exageram, nu este bataie.Eu mai verific pe site-ul myticket situatia vanzarilor, si inca mai sunt destule sectiuni unde sunt disponibile bilete.Cele mai scumpe s-au terminat primele.Interesant, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×