Sari la conținut
Forum Roportal
Controladoru

M-a blestemat pe internet.Blestem pe internet.Cum sa scap de pedeapsa

Postări Recomandate

E si cu voi acum imbarligatori internautici,credeati ca scapati asa usor de mine,adevarul este ca eu al cunosc pe omul asta de ceva vreme suntem vecini,mai povestim mai socializam asa la o bere ,in rest nimic important,asta cu impartitul biserici este adevarat,de multa vreme nu a mai trecut pe acolo,cred de la asta i se trage s-a indepartat de Dumnezeu,vreau sa va mai zic ca toate postarile care le face chiar daca le infloreste au ceva adevarat,fiti linistiti garantez pentru el,e curat.Eu vreau sal protejez vreau sa se simta in siguranta peste tot.

Leacul la aceasta problema... credinta in mantuire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am ce zice m-ai facut sa rad in prostie oricum...

 

Pana acum n-am mai auzit de un blestem pe internet destinat unui cititor , de fapt asta ar fi cam in masa... oricum pana acum cel mai bun lucru pt blesteme pt mine a fost evolutia spirituala pana la un nivel cand nu mai au efect , am avut si eu de a face si stiu cum sunt blestemele unele chiar nu le mai intorci si atunci va trebui sa le faci fata...

Si protectia e foarte importanta .... dar cred ca am vorbit destul despre in alte parti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca asta nu-i Obselete, eu ma imbrac in rochie si alerg pana la Universitate, unde strig ca m-am stricat la stomac si nu mai am hartie igienica!

 

Can we see some pics?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bei fiertura de buze de pasare si genunchi de rama in lacrimi de fata mare. si cum ai sanse sa gasesti doar primele doua, e clar ca n-ai scapare.

pope.gif

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×