Sari la conținut
Forum Roportal
Corina06

Cum este sa te insele amantul|

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu am crezut ca aici iti poti gasi prieteni , dar se pare ca am gresit, nu stiu cum stau cu inteligenta sau cat de tarfulita sunt , dar cine sunteti voi cei care va dati cu parerea ? ce stiti voi despre mine de fapt, nimic si nu vreau sa va mai adresez nici un cuvant pentru ca nu-l meritati

Tare bine trebuie sa faci sex de te-a tinut ala 16 ani.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce stiti voi despre mine de fapt

Numai ce ne-ai spus: :crazy:

Sunt casatorita si am o relatie extraconjugala de 16 ani cu un barbat casatorit la randul lui.Lucram in aceeasi institutie.De 4 ani el ma inseala cu o alta femeie si ea casatorita,am aflat ,i-am reprosat ,insa neaga si spune ca el ma iubeste,dar eu nu simt acest lucru.Multe persoane din oras stiu de relatia lor si presupun ca el are un avantaj financiar de pe urma acestei relatii ,ea fiind femeie de afaceri,dar si el are o situatie destul de buna financiara avand o funcitie de conducere.In fine ...problema este ca fiind impreuna la serviciu,ma chinuie situatia ptr.ca eu inca il iubesc,nu pot nici sa renunt la el,dar nici nu ne este bine.

 

 

nu stiu cum stau cu inteligenta sau cat de tarfulita sunt

Pai nu stai prea bine daca si-a mai tras omul si amanta nr 2.. :roll:

 

dar cine sunteti voi cei care va dati cu parerea ?

Asta nu te-a interesat si inainte de prima postare?

Ma distreaza oamenii ca tine. Cer sfaturi disperati si daca nu aud ce vor, incep sa se urce-n corcodus si sa scuipe seminte in capul celor care au vrut sa ajute cu un sfat sincer sau si-au spus pur si simplu parerea necosmetizata..Mda...probabil vroiai sa te aplaudam si sa facem impreuna niste strategii cum s-o elimini pe amanta care te-a detronat..Ca presupun ca sotia lui e demult cantitate neglijabila pentru tine..

 

nu vreau sa va mai adresez nici un cuvant pentru ca nu-l meritati

Asta-i clar. Cine suntem noi sa meritam atentia unei femei de calitate ca tine? :suicide:

Editat de Melissa Rebeca
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am crezut ca aici iti poti gasi prieteni , dar se pare ca am gresit, nu stiu cum stau cu inteligenta sau cat de tarfulita sunt , dar cine sunteti voi cei care va dati cu parerea ? ce stiti voi despre mine de fapt, nimic si nu vreau sa va mai adresez nici un cuvant pentru ca nu-l meritati

Asteapta-te la asemenea reactii atunci cand iti scoti scheletii de sub pat.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce tare, cate poti afla despre oameni, pe un topic ca asta.

 

 

Este o situatie umilianta daca pana si amantul o inseala, dar este si un moment de trezire la realitate ca timpul aventurilor ieftine s-a terminat, daca nu vrea sa aibe si o porecla.

 

O aventura ieftina nu tine 16 ani.

 

eu am crezut ca aici iti poti gasi prieteni , dar se pare ca am gresit, nu stiu cum stau cu inteligenta sau cat de tarfulita sunt , dar cine sunteti voi cei care va dati cu parerea ? ce stiti voi despre mine de fapt, nimic si nu vreau sa va mai adresez nici un cuvant pentru ca nu-l meritati

 

Cu parerea isi poate da oricine, atata vreme cat ai deschis un topic pe un forum public. Nu cred ca suntem indreptatiti sa te judecam, totusi. Ca nu cred ca noi suntem sfinti. Si nici nu stim pe unde ne poate purta viata.

Ma rog... daca tot nu mai vrei sa ne adresezi vreun cuvant, putem sa inchidem topicul? Ca fara initiator viata e pustiu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De 4 ani el ma inseala cu o alta femeie si ea casatorita

 

Ar trebui sa fii constienta ca in ceilalti 12 ani au fost si altele.

 

am aflat

 

Dupa 4 ani?

 

insa neaga si spune ca el ma iubeste,dar eu nu simt acest lucru.

 

Asa i-o fi spus si nevestei cand te-a cunoscut si la fel o fi simtit si ea.

 

nu pot nici sa renunt la el,dar nici nu ne este bine.

 

Asuma-ti rolul lui nevasta-sa inca vreo 16 ani. Daca ea a putut, tu de ce sa nu poti?

 

este foarte usor sa judeci si din cate vad majoritatea o faceti, as fi curioasa sa va aud povestile si sa vad cata "Constiinta aveti"

 

Pe forumul asta sunt doar ingerasi cu constiinta imaculata, care s-au adunat pentru a nimici raufacatorii si infidelitatea.

 

Nu te acuza nimeni neaparat ca ai inselat, dar e greu sa primesti compasiune pentru ca ai "patit un rau" pe care l-ai comis la randul tau. O fi dureros cu dragostea si toatea alea, dar nu astepta compasiune pe un forum, pentru ca nu o meriti, accepta si mergi mai departe. Ar trebui sa accepti mai usor realitatea avand in vedere experienta pe care ai avut-o.

 

 

eu am crezut ca aici iti poti gasi prieteni ,

 

Oamenii iti spun unde ai gresit, mai rautaciosi ca acum, asta e, trebuie sa fie si ei cumva mai smecherosi si de luat in brate nu te pot lua pentru ca nu au cum.

 

, dar cine sunteti voi cei care va dati cu parerea ?

 

Cei carora le-ai cerut-o.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca am gresit si nu astept laude, dar unele postari sunt mai mult decat rautacioase. omul acesta timp de 16 ani a fost totul pentru mine, probabil ca daca ne-am fi intalnit inainte de a avea fiecare familie ar fi fost o casnicie asa cum ar fi normal sa fie, dar asta e....ce nu pot sa inteleg este faptul ca oricat am incercat sa discut cu el nu am reusit sa-l fac , nu neaparat sa recunoasca ca nu mai conteaza, ci sa punem punct intr-un mod elegant, nu mereu sa mi se spuna ca nu este nimic ca el tine la mine si asa mai departe. si poate ce nu v-am spus sotia lui l-a inselat intr/un mod asemenator, fara sa-i pese de el . as fi vrut ca el sa fie corect doar atat

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca am gresit.

 

Bine macar ca ai constientizat asta.

Daca va iubeati cu adevarat atunci in acesti 16 ani trebuia sa divortati amandoi si sa va mutati impreuna.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×