Sari la conținut
Forum Roportal
Corina06

Cum este sa te insele amantul|

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt casatorita si am o relatie extraconjugala de 16 ani cu un barbat casatorit la randul lui.Lucram in aceeasi institutie.De 4 ani el ma inseala cu o alta femeie si ea casatorita,am aflat ,i-am reprosat ,insa neaga si spune ca el ma iubeste,dar eu nu simt acest lucru.Multe persoane din oras stiu de relatia lor si presupun ca el are un avantaj financiar de pe urma acestei relatii ,ea fiind femeie de afaceri,dar si el are o situatie destul de buna financiara avand o funcitie de conducere.In fine ...problema este ca fiind impreuna la serviciu,ma chinuie situatia ptr.ca eu inca il iubesc,nu pot nici sa renunt la el,dar nici nu ne este bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

16 ani si nu te-ai saturat? :blink:

 

explica-i tu black cum e cu salata in fiecare zi

Editat de Salvie
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum e sa te insele amantul?!

S-I-N-I-S-T-R-U !

 

Tu ne-ai descris prototipul perfect de marlan.

Sarlatan, peste...mi se pare normal sa-l iubesti si sa nu fi inca pregatita sa renunti la asa onoare, mai ales ca stie tot satul.

 

Chiar atat de mult te-ai obisnuit sa traiesti in respingere, incat nu mai poti functiona optim in alta maniera?!

Mi-e greu sa renunt.....mai ales ca el imi spune ca nu vrea sa ma piarda

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum e sa te insele amantul?!

S-I-N-I-S-T-R-U !

 

Tu ne-ai descris prototipul perfect de marlan.

Sarlatan, peste...mi se pare normal sa-l iubesti si sa nu fi inca pregatita sa renunti la asa onoare, mai ales ca stie tot satul.

 

Chiar atat de mult te-ai obisnuit sa traiesti in respingere, incat nu mai poti functiona optim in alta maniera?!

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Bataie de joc este. Asa cum ti-ai batut joc tu de sot, fiind de 16 ani intr-o relatie extraconjugala, asa ti-a venit si tie randul. Sau credeai ca n-o sa ti se-ntoarca (intr-un fel sau altul, mai devreme sau mai tarziu)!? :rot:

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mah...eu acuzam tare femeile astea cu fundul in doua barci pana intr-o zi cand cineva mi-a zis sa tac ca nu stiu despre ce vorbesc...bun..atunci am zis ia sa-mi trag un amant, pardon , amant nu ca nu-s casatorita dar sa-mi trag un iubit din asta insuratel asa ca sa vad si eu cum este sa fii amanta..m-am pus pe selectat si am gasit un barbat asa care sa-mi placa mirosul lui si gustul, zic gata , asta-i..amanta am fost o zi, adica doar cateva ore dintr-o zi pentru ca la auzul cuvantului nevasta am vazut rosu in fata ochiului de-mi venea sa-l bat ca-si inseala sotia cu mine si sa-mi dau mie vreo 3 palme ca ma inselam si eu pe mine in acelasi timp..

 

poti incerca si tu, poate merge si la tine, mie mi-a pierit curiozitatea :crazy:

Editat de Salvie
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu a fost doar cu numele si atat,nu i-a pasat de sentimentele mele,m-a neglijat total.

 

Ce sa spun?

De ce n-ai divortat?

Deduc ca ai avut o afacere matrimoniala, nu o casnicie veritabila.

Asta e vremea cand platesti business-ul facut...cu sotul.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e greu sa renunt.....mai ales ca el imi spune ca nu vrea sa ma piarda

 

Extraordinar....adica minciuna aia cusuta cu ata alba este mai motivanta pentru tine decat adevarul?!

 

Ti-e greu sa renunti pentru ca nu cunosti cum este sa traiesti demn si sa fii tratata cu respect si acceptata.

 

Si nici n-ai sa simti altfel , pana nu te schimbi.

Desi,.....la ce ai povestit, ma indoiesc.

 

16 ani si nu te-ai saturat? :blink:

 

Ea nu s-a saturat , el da.

Pentru ea, de fapt, aceasta relatie e perceputa ca fiind cea conjugala.

Editat de 5 o'clock
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

explica-i tu black cum e cu salata in fiecare zi

 

Vezi tu, ea are un avantaj, in fiecare zi mananca si mamaliga de acasa si pe cea din deplasare :rot: 16 ani... este intr-adevar un record. Se zice ca intre doua nu te ploua, dar intre doi, cum o fi? ;)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×