Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

ce ai face daca intr-o dimineata ai descoperi c

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Te trezesti. Incepi sa circuli prin casa. Pina acum nimic in neregula. Ajungi la baie, in fata oglinzii. Stupoare!!!!! nu vezi nimic!!!! esti invizibil!!! ce ai face? Cum ar decurge prima ta zi de invizibilitate? dar a doua? Ce-ai face cu scoala? Astept sa va descrieti experientele imaginare!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca primeam intrebarea asta prin clasa a 8-a probabil ca raspunsul meu ar fi fost : "o sa reusesc sa trag cu ochiul linistit sa imi vad colega/vecina etc goala, fara ca eu sa suport vreo consecinta" :spiteful: . Acum nu ca as fi imbatranit prea mult de atunci , dar daca m-as trezi maine invizibil (promit ca daca se va intampla asta revin in topic! :yahoo: ) , as cauta sa asist la evenimente, discutii pe care nu le pot vedea/auzi in mod normal , si desigur, as pleca intr-o calatorie in jurul lumii . Gratuit, cum altfel ? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te trezesti. Incepi sa circuli prin casa. Pina acum nimic in neregula. Ajungi la baie, in fata oglinzii. Stupoare!!!!! nu vezi nimic!!!! esti invizibil!!! ce ai face? Cum ar decurge prima ta zi de invizibilitate? dar a doua? Ce-ai face cu scoala? Astept sa va descrieti experientele imaginare!!!!

Ehe...ce mi-ar place, macar o saptamana sa fiu invizibila.

1. Intru intr-o banca si iau vreo 100 000 euro

2. Imi modific notele de la facult, am 2 restante, imi trec cate-o nota buna

3. Ma mai gandesc si va spun :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ooo ce vis...

ar fi mai naspa cand ar trebui sa revin vizibila ca trebuie sau dau explicatii unde am fost

 

as merge pe la persoane care stiu ca au ceva de ascuns si as sta sa vad ce fac...as colinda toata lumea asa putin sa vad si eu lucruri pe care nu le-am mai vazut...mi-as pune la loc sigur un sac "mic" de bani sa am la revenire....doar ce viata sa fiu unde vreau fara sa aiba nimeni de comentat yupi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca as fi invizibila,mi-as dori sa umblu dupa baiatul asta al meu sa vad ce face el toata ziua si... cu cine! :spiteful:

Descrie o zi sau o saptamina de invizibilitate....incerci? Valabil si pentru ceilalti forumisti!!!! Hai sa vedem cum stam cu imaginatia!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca as fi invizibila,mi-as dori sa umblu dupa baiatul asta al meu sa vad ce face el toata ziua si... cu cine! :stars:

o mica geloasa, este ? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu,daca as fii invizibila!!prima si prima data!!!as merge si as face o plimbare pe unde m'ar duce capul,mai ales ca ar fii gratuit!!apoi,asmerge pe la Guvern,si le'as facepoze "conducatorilor"nostri,sa vada lumea,ce.."ocupati"sunt ei cu probleme poporului :eat:

apoi,as vrea sa vina o ploaie,sa stau dezbracata in ea, sa cant si sa dansez,fara sa ma vada nimeni!!! :party:

si..ma mai gandesc..

Editat de Andradada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×