Sari la conținut
Forum Roportal
BDIM

Baza de date imobiliara

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Baza de date imobiliara este un proiect care se adreseaza tuturor celor care isi doresc sa posteze un anunt imobiliar cat mai simplu, fara sa fie constransi de o platforma ori de o politica prea agresiva de publicitate. Dorinta noastra este de a pune temelia unei adevarate baze de date cu anunturi imobiliare intr-un cadru profesionist care se poate adapta usor la nevoile si cerintele oamenilor. Astfel orice sugestie este luata in considerare iar evolutia platformei noastre depinde si de feedback-ul utilizatorilor nostri, fie ca este vorba despre agentii imobiliare sau persoane fizice.

 

Adauga un anunt imobiliar pe bdim.ro si beneficiezi de:

 

- inregistrare utilizatori/agentii pentru gestiunea anunturilor. Inregistrarea este una foarte simpla, se poate face si folosind un cont de Facebook

- sistem de alerte pentru cautari care te tine la curent cu evolutia anunturilor pe directia/specificul pe care il cauti

- localizare exacta pe harta folosind Google Maps

- harta interactiva a anunturilor la nivel national pentru o vedere de ansamblu a regiunilor care te intereseaza.

 

Va asteptam pe www.bdim.ro!

Editat de BDIM

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adauga un anunt imobiliar pe bdim.ro si beneficiezi de:

 

Daca informatia va fi vanduta, doar cel care-l reclama va castiga ceva!!! ca se va alinia multe anunturi care vor fi transformate putin sa fie date comparabile, usor de citit si inteles si iata ca va fi un produs nou de vanzare din industria infromatiei!!! ca v-am dat si toate secretele reusitei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Baza de date imobiliara este un proiect care se adreseaza tuturor celor care isi doresc sa posteze un anunt imobiliar cat mai simplu, fara sa fie constransi de o platforma ori de o politica prea agresiva de publicitate. .....

 

 

Prin ce este diferit acest site de alte site-uri de baze de date consacrate in date imobiliare gen imobiliare.ro; premium imobiliare.ro, imopedia.ro etc care au zeci de anunturi in baza de date si criterii de selectie a ofertelor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prin ce este diferit acest site de alte site-uri de baze de date

 

Spune el ceva in primul paragraf dar nu cred ca stie ce vrea sa spuna exact de asta cere si ajutorul marelui public. Eu am lucrat in industria asta si vad clar ce vrea individul.

Vrea sa castige bani usori si multi!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spune el ceva in primul paragraf dar nu cred ca stie ce vrea sa spuna exact de asta cere si ajutorul marelui public. Eu am lucrat in industria asta si vad clar ce vrea individul.

Vrea sa castige bani usori si multi!!!

 

 

Poate asa cum spui tu ca altfel oricine cauta o casa sau vrea sa vanda se duce spre site-urile deja consacrate de imobiliare unde gasesti mii de apartamente de toate felurile si in toate zonele tarii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×