Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Se mai uita cineva la televizor ?

  

6 membri au votat

  1. 1. Va mai uitati la televizor ?



Postări Recomandate

https://www.unica.ro/vedete/iulia-vantur-revine-emisiune-439640

Imediat ce va aparea Julia Vantur pe micile ecrane va fi prapad de vizionari de program din India.   Precis deja a uitat limba romana si va fi surprinsa cum de au uitat romanii Limba indiana in timp asa de scurt???   Chiar ca este necesar un show de ala indian in Romania!!!   Da' el vine doar sa adune banii sau-i lasa ei veniturile?   

Daca in cei 10 ani n-a reusit sa puna mana pe acel OM, n-are ce ce sa se laude si acolo n-are ce cauta ca a imbatranit pentru a mai cuceri pe cineva.   

Desigur este considerata a fi foarte tanara fiind celebritate, alta fiinta este deja catalogata in alte paranteze la varsta ei de 42 de ani!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

https://evz.ro/tot-mai-multi-oameni-renunta-la-abonamentul-prin-cablu-platformele-de-streaming-ating-cote-record.html

"Pentru prima dată, americanii aleg platformele de streaming în detrimentul televiziunii prin cablu. Etapa era de mult așteptată, spun experții, deoarece telespectatorii își schimbă obiceiurile de vizionare și renunță la pachetele costisitoare pentru alternative mult mai ieftine."

*DemocRATSii ne baga ce vor  ca si pe asta evreii controleaza,  sa nu se destepte lumea ca traim cu 100 de ani mai incoace decat ce ne arata ei.   Taie ce vor de acolo si totul este cenzurat, e clar ca lumea nu mai vrea Cablu cu pachete in care sint si in spaniola jumatate din canale, dar cineva incaseaza sumele lunare ca noi nu ne uitam nici din gresala nici la fotbal ca prea urla comentatorul si eu n-am nevoie sa-mi cante la ureche Gol 1 minut.   

A scazut enorm calitatea programelor plus pe cine ne reclama, sau ce.   Cururi de femei nu admir Kardashienii sa faca cu cine ce vor, nu trebuie sa ne anunte ca o fetita de 5 ani poarta rochie de mers in parc la joaca de 15000 de dolari dupa modelul maica-sii si din astea.   Sint in arhiva cu milioane filme dar nu vor sa le vedem.   Daca si asta e moft de votat tot ei o sa regrete ca si noi sintem acolo aproape sa ne luam un alt TV si mai mare si n-avem nevoie de cablu de 200 de dolari pe luna.

Ultima chestiune la care sintem pedepsiti este Tenis-ul dar baga Golf la greu ca e in oras in Phoenix si Tiger Woods dar dintr-un motiv oarecare, golful n-a reusit sa se ridice de pe linia de plutire.    Doar Membri de Club participa mereu la jocuri din asistenta sau spectatori, deloc nu este ieftin sa tina sus si tare puterea Country Cluburilor traditionale.   Cred ca de mai multe ori sintem invitati la Country Club decat eu ma mai uit la TV, membrii au voie sa vina cu prieteni non-membri, se cam plictisesc si acolo, acasa nu invita, prefera acolo unde sintem serviti. 

La multa lume au murit prietenii chiar si din aceste cluburi selecte, greu-si mai fac prieteni noi mai tineri ca ei, dar cu noi sint incantati.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×