Sari la conținut
Forum Roportal
dorinand

O intrebare ...

Postări Recomandate

abordarile de genul asta mi se par patetice...si nu stiu de ce , dar de obicei ei care recurc la ele, sunt persoane care se cred "macho".Pe o faza de genul asta ..."ce mai faci papuso!!!" din care bineinteles nu a lipsit incercarea de a ma lua de mana..., "tipul" respectiv a avut parte de o palma. :crazy:" Nu sunt mandra de gestul meu...dar alta sansa de a scapa de el nu a fost.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
abordarile de genul asta mi se par patetice...si nu stiu de ce , dar de obicei ei care recurc la ele, sunt persoane care se cred "macho".Pe o faza de genul asta ..."ce mai faci papuso!!!" din care bineinteles nu a lipsit incercarea de a ma lua de mana..., "tipul" respectiv a avut parte de o palma. :beach:"  Nu sunt mandra de gestul meu...dar alta sansa de a scapa de el nu a fost.

 

gestul tau a fost unul normal...

"Unde nu a lovit educatia" loveste palma... asta e...!

Nu zic ca si eu cand eram putin mai micutz... faceam de astea.. dar fetele aveau 16-17.. si era alta situatia... dar ca barbat la 20-22 sa faci faze la o tipa de varsta ta e penibil... Nu mai zic de alcoolici, si retarzi...

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca depinde mult de starea mea de spirit la momentul cind se intimpla, daca as "lua asa ceva" ca un "comliment"..... in nici un caz nu as comenta ori lasa vreo impresie..... de aprobare....!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa ca si fete (categoria feminina) au astfel de comportamente!

Ce e drept mult mai decente...

 

Nu sunt de acord in totalitate cu tine... exista si multe fete (e drept , in general sub 18 ani) care nu prea au treaba cu bunul simt si se manifesta aproape ca un mascul care striga dupa e femeie sau , ma rog, spune anumite lucruri... "nelalocul lor" . In orice padure exista uscaturi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru fete

pe strada doi baieti admira o fata "oauuuu, ce buna eeeeee :) :doh: :) ", fata aude.

intrebarea - ce gandeste fata :?:

 

 

oameni seci!asta gandesc!oameni care nu au nimic de spus..observatiile de genul asta ma degusta..nu suntem bucati de carne,suntem oameni.

cred ca exista si alte cuvinte prin care poti arata ca iti place o fata,astea nu sunt decat replicile unor pustani carora de-abia le-au dat "mustatile",pardon de exprimare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie chiar imi plac pisicile negre....imi vine in minte o feline : pantera neagra superba de altfel..... :)

 

 

si ca sa raspun si la intrebare...: pai ce sa cred...,probabil ca le place cum arata acel tip si cum sunt mai multe fete (pt ca doar asa au curaj :) )...,si o spun asa in "joaca"(fetelor le place sa se "joace" cu baietii..,chiar daca le place de respectivu si lui de ea....totusi deobicei il tine in suspans un timp,se "joaca" cu el),sau in batjocura...din lipsa de maturitate...oricum nimik prea serios...adica fara ceva intentie serioasa.....desi daca le raspunde si el intr-un fel sau altul paote genera o mica discutie si de acolo..u never know

 

 

chestia cu pisicile negre era pt Black_Cat :doh:

8)

 

TaKe CaRe

Editat de Catalin_Pop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In general cu asta se ocupa numai barbatii... inca n-am vazut o femeie care sa-i zica unui tip "Ce fund misto ai!"  :)  :doh:  :)

In Anglia, majoritatea barbatilor care fluiera dupa femei pe strada sunt romani...  :P  :P  :)

 

 

eu am auzit ;) ,in ziua de azi numa te miri de cum se inverseaza rolurile....mai nou sunt si fete care fac cinste la baietii...8)...sau tot felu de alte chestii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi se pare o chestie atat de deplasata (in situatia in care fata are ceva mai multi bani, iar tipu` nu)!

Eu personal nu accept sa faca fata cinste, doar la o ocazii deosebite....(aniversari, onomastica...)

Fetele pot face cinste si fara bani... (stiu baietii cum... :)) joke...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×