Sari la conținut
Forum Roportal
dorinand

O intrebare ...

Postări Recomandate

Cum adica, dandor? :winca:  

 

 

Pe pisica neagra nu o lauda nimeni pe strada, ca toti cred ca le aduce numai ghinion. Ba toti se dau un pas in spate si spun ca e NEAGRA :-

 

 

...multe popoare din lume considera ca pisica neagra aduce noroc...asa cum spune "roportal": remarcata si respectata !!!...nu stiu in cazurile cand este un nicca care este realitatea :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu doar recomand pisicii negre sa nu treaca noaptea strada (sau strada noaptea :-). Nu cred ca o va remarca nimeni, mai ales soferii :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... Pe pisica neagra nu o lauda nimeni pe strada, ca toti cred ca le aduce numai ghinion. Ba toti se dau un pas in spate si spun ca e NEAGRA :-

 

... ba uneori mai primeste si un picior in spate si aude si o replica de genul "firai tu sa fi de mita, acum te-ai gasit sa treci pe aici"

:twisted: :twisted: :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu doar recomand pisicii negre sa nu treaca noaptea strada (sau strada noaptea :-). Nu cred ca o va remarca nimeni, mai ales soferii :dee

..cum asa ? dar la catadrioptri li se mai spun si ochi de pisica ! (sau invers ? :razz: )....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu intodeauna am facut o gafa in situatii din astea..probabil lipsa de experienta :winca:

 

se poate mai explicit :?:

crede ma ca niciodata nu am inteles o femeie ce vrea cu adevarat !...asa ca in fata exclamatiilor, am preferat sa aplec ochii, sa trec mai departe....intodeauna mi-a fost groaznic de frica sa fac primul pas....dar acest comportament mi-a adus alte avantaje.. :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu doar recomand pisicii negre sa nu treaca noaptea strada (sau strada noaptea :-). Nu cred ca o va remarca nimeni, mai ales soferii :dee

 

Am sa tin seama de sfatul tau, la i g i u sa! dar te rog sa ai si tu grija cand iti ies pisicile negre prin fata. Sau cand treci pe sub o scara... :(

 

 

Dandor, multumiri speciale pentru sustinere :)

 

Dorinand, vezi ca iar am fost azi la ascutit ghearele, numai ca acuma mi-e cam somn :)

 

Ontopic - sunt perfect de acord cu spider.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...Dorinand, vezi ca iar am fost azi la ascutit ghearele, numai ca acuma mi-e cam somn :- ...

 

... am crezut ca provoc bestia si cand colo pe ea o apuca somnu ... :( :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca iar suntem off-topic, dorinand. Multumesc pentru compliment, asa cum eu BESTIAla!!!

 

On-topic

Deci, pe scurt, parerea mea ca baietii/barbatii care incearca sa agate fete pe strada sunt nu numai penibili, ci chiar disperati

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...la care vreau sa aud ceva raspunsuri

 

Pentru fete

pe strada doi baieti admira o fata "oauuuu' date=' ce buna eeeeee :!: :!: :!: ", fata aude.

intrebarea - ce gandeste fata :?:

 

[b']Pentru baieti[/b]

pe strada doua fete admira un baiat " oauuuuu, ce frumos eeeeeee :!: :!: :!: ", baiatu aude.

intrebare - ce gandeste baiatu :?:[/quote ] As fi total indiferent pentru ca acele fete e clar ca nu au prea multe in cap... sunt pur si simplu disperate. Poate la baieti mai merge dar la fete in nici intr-un caz ::x:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×