Sari la conținut
Forum Roportal
dorinand

O intrebare ...

Postări Recomandate

...la care vreau sa aud ceva raspunsuri

 

Pentru fete

pe strada doi baieti admira o fata "oauuuu, ce buna eeeeee :!: :!: :!: ", fata aude.

intrebarea - ce gandeste fata :?:

 

Pentru baieti

pe strada doua fete admira un baiat " oauuuuu, ce frumos eeeeeee :!: :!: :!: ", baiatu aude.

intrebare - ce gandeste baiatu :?:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...la care vreau sa aud ceva raspunsuri

 

Pentru fete

pe strada doi baieti admira o fata "oauuuu, ce buna eeeeee :!:  :!:  :!: ", fata aude.  

intrebarea - ce gandeste fata :?:

 

eu personal.....badarani, inculti,oameni fara caracter. cahhh...

 

DE CE?...pai pentru ca un barbat care se respecta nu ar deschide gura sa faca asemenea remarci de prost gust. Si cu superlative de acest gen la adresa mea (nu ca m-as crede frumoasa acum,) nu m-as simti "admirata" :) Multumit de raspuns? :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... si daca in locul lui "oauuuu, ce buna eeeeee :!:  :!:  :!: " ai auzi "oauuuu ce frumoasa eeeeeee :!:  :!:  :!: "...

 

tot rece m-ar lasa. Probabil ca nu ai inteles mesajul meu :dee eu personal nu incurajez un astfel de comportament si imi displace total.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...la care vreau sa aud ceva raspunsuri

Pentru baieti

pe strada doua fete admira un baiat " oauuuuu, ce frumos eeeeeee  :!:  :!:  :!: ", baiatu aude.

intrebare - ce gandeste baiatu :?:

 

Copile prostute ! ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-as duce la ele: lasati baza si dati numerele de telefon :dee

 

daca as fi in locul fetei i-as ignora pe ei, dar nu si mesajul :) eu zic ca se va vedea o oaresce schimbare in mers (mai saltat, pieptul in afara, barbia sus = incredere) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum adica, dandor? :winca:

 

 

Pe pisica neagra nu o lauda nimeni pe strada, ca toti cred ca le aduce numai ghinion. Ba toti se dau un pas in spate si spun ca e NEAGRA :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe pisica neagra nu o lauda nimeni pe strada, ca toti cred ca le aduce numai ghinion. Ba toti se dau un pas in spate si spun ca e NEAGRA :-

 

Pisica neagra este remarcata si respectata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×