Sari la conținut
Forum Roportal
TestaTesla

Iubirea bate-o vina

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai citește textul,

 

Doar odata fac anumite lucruri in viata si cititul pe forum e una din aceste obiceiuri,

m-am convins deja de unde bate vantul!!! Scuzele tale nu sint valabile nici in Arabia Saudita :crazy: unde femeile n-au deloc drepturi si dreptate!!! Duci dorul ei ca-ti lipsesc serviciile ei si rutina zilnica de a primi o cafea si o bucata de paine unsa cu ceva, haine curate si locul curat in care te intinzi, vase dezinfectate din care maninci si bei, etc. In plus singuratatea doare precum linistea este din cale afara de asurzitoare!!!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-o mai cauta, eventual o sa te caute ea dupa ce ii esueaza prima idila, nu face greseala de a ii arata ca te afecteaza foarte mult despartirea asta, nu te ruga de ea sa vina inapoi...ca daca vine, you're f***ed.

Daca tot nu i-ai aratat prea multe in timpul relatiei, nu vad de ce ai face-o acum, umil.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-o mai cauta, eventual o sa te caute ea dupa ce ii esueaza prima idila, nu face greseala de a ii arata ca te afecteaza foarte mult despartirea asta, nu te ruga de ea sa vina inapoi...ca daca vine, you're f***ed.

Daca tot nu i-ai aratat prea multe in timpul relatiei, nu vad de ce ai face-o acum, umil.

 

Păi i-am arătat. Sentimentele ”negative” le țineam pentru mine. Iar de căutat nu o voi face. Pentru mine ușa s-a închis, din punctul meu de vedere nu mai există cale de întoarcere nici acum, nici în 10 ani.

 

@Unknown

 

Nu știu dacă sarcasmul tău este prea fin sau vorbești serios. Nu știu de unde până unde vezi tu călcat, spălat, cafele și restul. Cei șapte ani de acasă nu îmi permit să mă comport așa cu un om.

Editat de 5Centimeterspersecond

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Propun ca Unknown sa fie psihologul Ropo, in locul lui PourMoi.:)

 

Prefer sfaturi financiare sa dau dar ... precum lumea n-are bani :yahoo: uite ca o sa revin cu niste idei bune de economisit pentru anii care vin, nu vreau sa zic batrinete sa nu te sperii. Timpul nu-mi permite sa iau extra job-uri:crazy:dar apreciez initiativa!!! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×