Sari la conținut
Forum Roportal
Black velvet

Portretul femeii dorite.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca Black_velvet nu se gandeste la ceva atat de definitiv, adica la femeia pe care sa o doresti pentru toata viata, ci sa vedem cum arata femeile pe care le dorim, fie chiar si pentru o quickie. Nu ne-a propus un topic de mare profunzime, ca altfel l-ar fi plasat la Filozofie sau la Psihologie :D

 

Banuiala mea este ca topicul este replica Barbatilor sexy, carevasazica sa avem si noi topicul nostru unde sa putem saliv ... aaa ... discuta despre amanuntele apetisante observabile in fotografii.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare mie sau are ochii un pic migdalati, ca o (macar pe jumate) asiatica?

 

Nu prea pot sa-mi dau seama... o fi avand si ceva samanta asiatica prin arborele ei genealogic (era sa zic ginecologic :rot: )

 

 

Exemple din astea afli cu sutele de mii pe net, netul iti ofera acces la multe ipostaze ale eternului feminin, din care iti selectezi un procent care corespunde cu aspiratiile tale.

 

Cele care corespund cu aspiratiile mele, le selectez din viata reala si nu de pe NET. Astea-s bune doar ca exemple de dragul discutiei :)

 

Dar una cu care ai fi multumit toata viata, cum ar arata? Pune cateva poze.

 

Nu stiu cum ar arata!

 

Dar cum ar trebui sa arate in rest o astfel de femeie pentru tine?

Incat sa iti petreci serile cu ea fara sa simti ca te plictisesti cu ea, fara sa intri in saturatie.

 

Daca e vorba doar despre aspectul fizic, nu stiu, poate imi voi face si eu o parere in urma dezvoltarii topicului :)

 

Eu nu pot posta aci?

 

Daca iti plac femeile, de ce nu? Chiar te invit sa-ti spui parerea, in cuvinte si/sau imagini.

 

Iar ii topic de poze?

 

Nu numai de poze, dar ele pot intregi imaginea descrisa prin cuvinte. Deci nu este un topic in care sa postam numai poze.

 

Deci sa zica Black Velvet mai multe despre portretul femeii dorite..... :spiteful:

 

Am postat deja una cu o femeie pe care as putea-o dori pentru o noapte, doua.

 

Ce femeie isi doreste Black Velvet?

 

Arati bine Kilkoana ;)

 

Nu ne-a propus un topic de mare profunzime, ca altfel l-ar fi plasat la Filozofie sau la Psihologie :D

Banuiala mea este ca topicul este replica Barbatilor sexy, carevasazica sa avem si noi topicul nostru unde sa putem saliv ... aaa ... discuta despre amanuntele apetisante observabile in fotografii.

 

:ok:

 

 

Da, e ceva de dorit :yes:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ne induci in eroare cand folosesti expresia "Portretul femeii dorite".

Portret te trimite cu gandul la profil psihic, caci nu poate fi vorba de portret pictat.

"Femeia dorita" iarasi te trimite cu gandul la femeia la care visezi sa o ai pe mai multa vreme.

 

Trebuia sa spui "Poze de femei atragatoare" si era mai simplu.

Dar acum ca s-a clarificat ce aveai tu de fapt in minte, sa curga garla fotografiile cu "femei sexy".

 

book_girl_music_piano_gorgeous_art_legs_661bfe38.jpg

 

specs_woman_1401092c.jpg

 

reading-is-sexy.jpg

 

JuKcU.jpg

 

img_n7dvM2GFdfg.jpg

 

nerdy-girls-smart-enough-to-know-youre-way-out-of-their-league-demotivational-poster.jpg

 

glasses-geek-nerd-girl-glasses-cubby-demotivational-posters-1300401778.jpg

 

is-a-girl-wearing-glasses-sexy-sexy-glasses-mind-blower-demotivational-poster-1270737573.jpg

 

glasses-geek-girl-love-cubby-demotivational-poster-1285339262.jpg

 

smart_glasses.jpg

 

geek-chic-nerd-glasses-big-cute-cubby-demotivational-posters-1296097482.jpg

Editat de Nemo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×