Sari la conținut
Forum Roportal
Black velvet

Portretul femeii dorite.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asta stiu si inteleg, insa... sunt convinsa ca imi intelegi si tu pozitia. Aia de administrator zic. :P

 

Bineinteles :flowers: nici nu m-am referit la comentariul tau cu scop de moderare, ci doar la ideea ca pe langa imaginea femeii, ca portret de ansamblu, majoritatea barbatilor isi focalizeaza dorintele si asupra respectivelor parti ale trupului, iar acestea sunt considerate de multi ca fiind un fel de tabu. Este perfect normal ca indecenta sa nu faca parte din acest topic.

 

Ma bucur totusi, ca majoritatea si-au indreptat atentia catre trasaturi ale feminitatii si dragalaseniei sexului frumos si nu catre vulgaritate.

 

Sarah Brightman

 

Frumoasa, dar eu nu mi-as dori o astfel de femeie, dintr-un singur motiv, imi lasa impresia unei femei reci d.p.d.v. emotional...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa, dar eu nu mi-as dori o astfel de femeie, dintr-un singur motiv, imi lasa impresia unei femei reci d.p.d.v. emotional...

Mie-mi pare calda. Cel putin cand canta, traieste fiecare vers.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 06.09.2012 la 16:16, Black velvet a spus:

Cum ar trebui sa arate o femeie, din toate punctele de vedere, pentru ca dvs. sa o doriti cu adevarat?

 

Nu este necesar sa descrieti femeia respectiva chiar din toate p.d.v. Doar din cele care sunt importante pentru dvs. Se pot posta si fotografii care sa fie cat mai apropiate de imaginea fizicului femeii pe care ati dori-o.

Normala. Intre 40 si 75kg, <175cm :laugh:

Satena cu ochi caprui

In rest... Habar n-am ce vreau, si nici nu trebuie sa vreau. Cunosc orice, cu interes.

 

La 23.04.2022 la 6:27, The Unknown a spus:

Sexy Simona ... dar singura, fara admiratori ...  

Parca avea sot... Sau prieten.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×