Sari la conținut
Forum Roportal
Omeni rai

Catelul meu omorat in bataie de vecin

Postări Recomandate

catelul meu omorat in bataie de un animal am fost la politie am sunat la protectia animalelor nam rezolvat nimic pt ca nu am martori si nu7 avem legi in romania din pacate

, la omorat in bataie dupa cre a scris biletel daca vrei sati vezi cainele dute la masina sal recunosti,animal de om si nu pot sa fac nimic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamne feri,ce oameni!!! :(

Pai biletelul ala ce ti l-a scris,nu este o dovada la politie?

 

nu sunt 100 %ca el este dar 90 %dar din moment ce nu lam vazut nu pot sal acuz .osa vina maine politia pt intrebari si il va pune sa scrie sa compare scrisul dar in mod sigur nu va recunoaste

 

Doamne feri,ce oameni!!! :(

Pai biletelul ala ce ti l-a scris,nu este o dovada la politie?

biletelul il am dar nu am vazut cand la pus la pus in posta.maine va veni politia sai puna cateva intrebare sil va pune sa scrie sa compare scrisul ,dar sigur nu va recunoaste

 

Doamne feri,ce oameni!!! :(

Pai biletelul ala ce ti l-a scris,nu este o dovada la politie?

biletelul il am dar nu am vazut cand la pus la pus in posta.maine va veni politia sai puna cateva intrebare sil va pune sa scrie sa compare scrisul ,dar sigur nu va recunoaste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

catelul meu omorat in bataie de un animal am fost la politie am sunat la protectia animalelor nam rezolvat nimic pt ca nu am martori si nu7 avem legi in romania din pacate

, la omorat in bataie dupa cre a scris biletel daca vrei sati vezi cainele dute la masina sal recunosti,animal de om si nu pot sa fac nimic

Dar cainele tau ce i-a facut omului, de l-a innebunit asa de cap, incat sa-l omoare in bataie? Desigur ca atitudinea agresorului e una condamnabila, dar poate fi explicabila daca cainele i-a agresat/ muscat/nenorocit copilul de exemplu. E clar ca multi oameni si-ar pierde luciditatea in astfel de cazuri. Asadar, cainele tau ce a facut?

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar cainele tau ce i-a facut omului, de l-a innebunit asa de cap, incat sa-l omoare in bataie? Desigur ca atitudinea agresorului e una condamnabila, dar poate fi explicabila daca cainele i-a agresat/ muscat/nenorocit copilul de exemplu. E clar ca multi oameni si-ar pierde luciditatea in astfel de cazuri. Asadar, cainele tau ce a facut?

catelul era pichinez dragut ce poate sa faca un catel micut.am avut divergente cu el acum 3 ani a i9njurato me maicamea care era moarta si lam injurat la fel ca si el nam mai tinut cot ca era batran este un om de aproximativ 50 ani 55 cam asa

are si el caine de lup .care trece gardul la mine si al meu la fel mergea pe sub gard la el dar rasbunarea eu nul mai salutam de cad neam certat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Are ditamai dulaul in curte si omoara un pechinez?

 

Pana si neuronul unora se odihneste, e in vacanta.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar cainele tau ce i-a facut omului, de l-a innebunit asa de cap, incat sa-l omoare in bataie? Desigur ca atitudinea agresorului e una condamnabila, dar poate fi explicabila daca cainele i-a agresat/ muscat/nenorocit copilul de exemplu. E clar ca multi oameni si-ar pierde luciditatea in astfel de cazuri. Asadar, cainele tau ce a facut?

 

 

Pentru unii e suficient sa ii trezeasca doua nopti la rand, cu latratul lor, ca sa se trezeasca fiara din ei.

 

 

 

Oricat de mult mi-ar placea sa scrie toti romanii corect in limba lor si oricat de mult mi-ar placea sa ii vad in anumite conditii, nedemne de mentionat aici, pe cei care maltrateaza/ucid animale, nu pot permite ca mesajele voastre de mai sus (stiti voi care si cu cine vorbesc) sa fie afisate pe un forum public. Nu pot promova instigarea la violenta si nici nu pot lasa offtopicul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru unii e suficient sa ii trezeasca doua nopti la rand, cu latratul lor, ca sa se trezeasca fiara din ei.

 

Se spune ca, cainele este cel mai bun prieten al omului, pacat ca nu este valabila si reciproca, in majoritatea cazurilor, iar exceptiile sunt rare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se spune ca, cainele este cel mai bun prieten al omului, pacat ca nu este valabila si reciproca, in majoritatea cazurilor, iar exceptiile sunt rare...

 

Eu mi-am promis ca o sa incerc sa nu ma mai infurii cand citesc/aud astfel de nenorociri. Nu pot sa concep lipsa asta de toleranta a oamenilor, in ceea ce priveste animalele. Ca nu le cere nimeni sa le iubeasca sau sa le ia acasa... ci doar sa nu le observe.

 

Sper sa-mi accepti scuzele pentru off-topic.

 

Av cors.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

 

Oricat de mult mi-ar placea sa scrie toti romanii corect in limba lor si oricat de mult mi-ar placea sa ii vad in anumite conditii, nedemne de mentionat aici, pe cei care maltrateaza/ucid animale, nu pot permite ca mesajele voastre de mai sus (stiti voi care si cu cine vorbesc) sa fie afisate pe un forum public. Nu pot promova instigarea la violenta si nici nu pot lasa offtopicul.

 

Si eu, scuze pentru off topic.

 

Ma gandesc totusi, sa faci public...pune un filmulet pe yutube cu catelusul si spune intreaga poveste ...

Editat de Kahila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×