Sari la conținut
Forum Roportal
Controladoru

Eu dau mancare la furnici dupa care incep sa le numar...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cam asta fac eu in timpul liber cand trebuie sa ies din casa,dau mancare la furnici le imping cu batul intr-o parte ma joc cu ele,pe seara e cam naspa hobby-ul asta ca nu prea se vad,afurisitele iti intra prin haine te gadila etc.Am incercat sa le pun si nume dar nu prea m-ia iesit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lol :)) asta faceam eu cand eram mai mic =)) inafara de partea cu numaratul si cu numele :)) eu le aruncam cand eram pe la tara si foarte plcitisit cate o bucata de paine si se chinuiau s-o rupa in bucatele mici ca s-o poata cara :) era nice sa vezi cum lucreaza impreuna :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cam asta fac eu in timpul liber cand trebuie sa ies din casa,dau mancare la furnici le imping cu batul intr-o parte ma joc cu ele,pe seara e cam naspa hobby-ul asta ca nu prea se vad,afurisitele iti intra prin haine te gadila etc.Am incercat sa le pun si nume dar nu prea m-ia iesit

 

 

Pana la punctul ca iti intra in haine si te gadila te-am inteles ca poate chestia asta te relaxeaza pe tine sau mai stiu eu. Dar cand am citit ca ai incercat sa le pui si nume si nu ti-a reusit m-a spart rasu. Sper sa nu te supere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uleiul din oua de furnica e bun pentru regenerarea parului. Poate daca reusesti sa le combini si se inmultesc, poti sa le vinzi ouale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×