Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Si iata ca a mai trecut un an...

Intalnirea Roportal 2012  

21 membri au votat

  1. 1. Votati data care va convine pentru intalnirea Roportal din acest an.

    • 29 septembrie
      0
    • 6 octombrie
      0
    • 13 octombrie
      0


Postări Recomandate

Probabil stie ca oricum nu vei veni. Adica, sa petreci juma' de zi pe drum pentru ca sa stai doua-trei ore intr-un loc, mie mi se pare cel putin o pierdere de timp. Poate doar daca stii ca vei intalni niste oameni cu intr-adevar vrei sa te vezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:think:

 

si anume de ce tocmai la aceasta?

 

Fara motiv. Cam suspicioasa... uita ca am intrebat, faceam si eu conversatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ioi mai Liviu.... par io tipa care daca vrea sa vada un om nu-i in stare decat la intalnirea anuala Roportal?....cray.gif

 

 

Scuze, Dariana. Uite, promit ca indiferent de v-on ban mai apropiat sau mai indepartat, daca drumurile vietii ma vor mai purta prin superbul tau oras, sa te scot la un ceai.

O sa-mi iau la mine cele 7 capete si 9 cozi de vipera ca sa pot confirma parerea pe care o ai despre mine si la plecare o sa ma retin cu greu sa nu te pap. blushing.gif

(mi se pare mie sau am scris ca farel si clona lui, miercuri? scuze, atunci. )

 

Fara motiv. Cam suspicioasa... uita ca am intrebat, faceam si eu conversatie.

 

retinut. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Al naibii crocodico, nu te-ai abtinut tu sa nu intepi cu una mica. Degeaba te tot scremi, cred ca te-am respectat mai mult decat o fac multi de pe aici, dar ai tinut tu sa-mi explici si mie despre echipe si alte porcarii, fara sa iti zic ceva aiurea, desi, in ciuda divergentelor pe care le aveai cu presupusii coechipieri, eu te-am respectat. Nu e nimeni de vina ca suferi de tot felul de scenarite. Esti obsedata de frica de penibil si te chinui cu tot felul de subtilitati ametite care te fac sa pari exact asa cum nu iti doresti. Iti spun multi asta, iar tie in loc sa-ti dea de gandit, preferi sa zici ca sunt aliatii care se formeaza si vor sa te extermine.

 

Sunt la Cluj pana luna viitoare, mergem impreuna la intalnirea anuala? Pui si tu jumate la benzina ca e prea scump sa ma duc singur. Daca luam ceva la ocazie, impartim profitul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu nu poti sa-l imiti decat pe Saharian tanti, cre' ca-ti iese ca v-ati inteles mai bine, ai avut timp sa-i studiezi postarile, a fost ceva mai special :lol:

Deci doar ti se pare, n-ai scris ca mine, iti lipseste originalitatea, dar lucrul asta deja il stii...sper/cred.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si io care credeam ca nu citeste nimeni topicul asta :lol:

 

 

Scuze, Dariana. Uite, promit ca indiferent de v-on ban mai apropiat sau mai indepartat, daca drumurile vietii ma vor mai purta prin superbul tau oras, sa te scot la un ceai.

O sa-mi iau la mine cele 7 capete si 9 cozi de vipera ca sa pot confirma parerea pe care o ai despre mine si la plecare o sa ma retin cu greu sa nu te pap. blushing.gif

(mi se pare mie sau am scris ca farel si clona lui, miercuri? scuze, atunci. )

 

Nu-mi amintesc sa-mi fi exprimat vreodata parerea despre tine, deci nu stii care e. S-ar putea sa te surprinda.

In rest, ne vedem la ceai...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca toata lumea bate campii, dar nimeni nu zice ceva sigur!

 

In proportie de 90% vin....restul de 10% las in carca neprevazutului .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa si io, tot 10% pun in carca neprevazutului. Deci:

 

1. Movu'

2. Darianna

3. BigDefender

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×