Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Si iata ca a mai trecut un an...

Intalnirea Roportal 2012  

21 membri au votat

  1. 1. Votati data care va convine pentru intalnirea Roportal din acest an.

    • 29 septembrie
      0
    • 6 octombrie
      0
    • 13 octombrie
      0


Postări Recomandate

Pentru ca e mai accesibil, pentru ca majoritatea participantilor sunt de acolo si pentru ca e deja o traditie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vin ca deobicei, este a 7_a intalnire, nu vreau s-o ratez, astept sa stabiliti locatia si sa vedem care va fi data votata de cei mai multi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ti-a placut unde am fost anul trecut? Daca nu sunt alte propuneri, desigur...

 

O lista de prezenta facem? :D

 

Pe cine ati vrea sa vedeti la aceasta intalnire? Rodica, te bagi? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Votasem (zilele trecute) data de 6 Oct.2012 pentru ca sunt in Bucuresti in perioada 5-7 Oct. 2012 si este posibil sa vin la intrunire. :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Pe cine ati vrea sa vedeti la aceasta intalnire? Rodica, te bagi? :spiteful:

 

Ce te face sa crezi ca pe cine am vrut sa vad nu am vazut deja? Sunt de o caruta de ani pe meleagurile roportale, ce-ti veni sa ma intrebi asta acum?

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa fac o schita. Intrebam pe toata lumea pe cine ar vrea sa vada la aceasta intalnire. Nu ma intereseaza cine pe cine a vazut pana acum. Si apoi te intrebam pe tine daca te bagi tot la aceasta intalnire, in sensul ca daca vii. Imi veni sa iti mentionez tie numele, ca mi-ar placea sa te vad la aceasta intalnire. Cam atat. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa fac o schita. Intrebam pe toata lumea pe cine ar vrea sa vada la aceasta intalnire. Nu ma intereseaza cine pe cine a vazut pana acum. Si apoi te intrebam pe tine daca te bagi tot la aceasta intalnire, in sensul ca daca vii. Imi veni sa iti mentionez tie numele, ca mi-ar placea sa te vad la aceasta intalnire. Cam atat. :roll:

 

:think:

 

si anume de ce tocmai la aceasta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×