Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Si iata ca a mai trecut un an...

Intalnirea Roportal 2012  

21 membri au votat

  1. 1. Votati data care va convine pentru intalnirea Roportal din acest an.

    • 29 septembrie
      0
    • 6 octombrie
      0
    • 13 octombrie
      0


Postări Recomandate

... si a venit iar septembrie, luna in care punem tara la cale. Da, ne vedem si anul asta. Cine doreste, desigur, nu obligam pe nimeni. Dar bine ar fi sa veniti cu mic, cu mare, sa ne mai distram si in real. :)

 

Asadar, propunem:

29 septembrie

6 octombrie

sau

13 octombrie

 

Intalnirea va avea loc in Bucuresti, desigur. Intr-o zi/seara de sambata. Locatia o vom alege pe parcurs. As propune-o eu, dar, nefiind din Bucuresti, nu stiu ce sa va propun.

Am putea sa ne intalnim in acelasi loc ca si anul trecut si ca acum doi ani. Vedem...

 

Ceea ce stiu sigur de pe acum, este ca un user va avea o surpriza. Nu e aleatoriu, e ales de mult. Va rog numai sa nu ma intrebati cine e, nici aici, nici in privat, ca nu va voi spune. Chiar vrem sa fie o surpriza! Nici echipa mea de moderatori nu stie.

O sa va intrebati, pe buna dreptate, de ce am mai spus asta, daca tot nu vreau sa spun despre cine e vorba... Uite asa, ca sa va trezesc interesul. :roll:

 

Votati!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As prefera sa voteze numai cei care cred ca pot veni. Ca sa nu decida cel care nu vrea/poate sa vina. Dar na, nu pot controla asta...

 

29 septembrie.

 

Avem chestionar. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un user va avea o surpriza. Nu e aleatoriu, e ales de mult. Va rog numai sa nu ma intrebati cine e, nici aici, nici in privat, ca nu va voi spune.

 

Da-ne macar un indiciu daca e de sex feminin sau masculin ... :D

Editat de lynxul_negru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca v-ati propus sa ma banati puteti sa fiti barbate si sa mi-o spuneti aci, nu sa ma purtati pana la Bucuresti sa va luati in real ramas bun ;)

Asa e surpriza, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×